[BGII] Potrzebny Engine BG2

Właśnie znalazłem na necie mod TuTu(BG1) i poczytałem o nim trochę...
Piszą że do posiadania tej modyfikacji jest potrzebny BG2 a mi sie on nie chce zainstalować bo błąd danych CRC i dupa nie mogę zainstalować

[Dodano po chwili]

Chyba że jest możliwość zmienianie płyt w bg2?
Nie musiałbym instalować z płytki cd2
Odpowiedz
Nie wytrzymam... Człowieku czy ty wiesz w ogóle co to jest engine? Mam dosyć twoich problemów z tymi Baldurami... Błąd CRC występuje jesli rozpakowujesz pirackie archiwum to się spytaj pirata co jest nie tak. Jeśli to oryginalna płyta to sprawdź stan płyty i wypróbuj inny napęd.
Odpowiedz
Spoko wyeksportowany Engine zajmuje tylko 934 MB Sam Silnik ale po co ci on?? a w ogole masz co kolwiek by go uzyc jak NearInfinity albo IEEP?? Jednym Słowem... Dodając po chwili i westchnieniu (głebokim zresztą) rzeknę : LOOOOOOOOOOOL

2 Sprawa, to wydaje mi się, że jest to forum poświęcone tematyce fantasy, a nie pomocy technicznej - to nie jest pogotowie, że jak sie ma problem to użytkownicy muszą wrzucać wszystkie dostepne elementy jakie maja... Jak się nie dba o płyty to tak potem jest że nie można sobie pograć... w końcu po coś dodają pudełko na plyty - chyba po to by tam je trzymac by były w dobrym stanie. Mój Baldurek ma juz 7 lat i płyty sa jak nowe bo o nie dbam i takich problemów nie mam jak Ty.
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia wto, 26 cze 2007 - 14:34 napisał

Nie wytrzymam... Człowieku  czy ty wiesz w ogóle co to jest engine? Mam dosyć twoich problemów z tymi Baldurami... Błąd CRC występuje jesli rozpakowujesz pirackie archiwum to się spytaj pirata co jest nie tak. Jeśli to oryginalna płyta to sprawdź stan płyty i wypróbuj inny napęd.

[post="71465"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Wierz co dam zaraz screena z tym błędem. Nie mam pirata a płytę mam porysowaną.
Czy to tak trudno zrozumieć????

O wiem poproszę starego o aparat to ci zrobię jeszcze zdjęcia płyt.
To jak z tym TuTu?

Użytkownik Mr.Bronson napisał

Mój Baldurek ma juz 7 lat i płyty sa jak nowe bo o nie dbam i takich problemów nie mam jak Ty.


A ja mam w domu małego brata który codziennie się mi dobiera do szafy. raz spuściłem z niego oko to już Tony Hawks Pro Skater 4 trzeba było wywalić.
Odpowiedz
Ja swojego brata trzymam na smyczy i problemów z płytami nie mam.
Odpowiedz
Dzizas... to trzymaj plyty w miejscu niedostępnym dla młodszego brata, wiele osób ma młodsze rodzeństwo i takich problemow nie ma - wynikają one z Twojego zaniedbania i tyle...

Bład wynika z tego powodu ze podczas instalacji nie można plyty odczytać, to zgłoś ten problem do wydawcy, zawsze daje gwarancję na swój produkt, jeśli Ci nie wymienia to sa serwisy jak podawany już kiedys przeze mnie Osloskop.net lub Osiolek.com posiadające sumy kontrolne do eMula i zniszczona płyte możesz sobie legalnie pobrać jako kopia zapasowa w czym problem??

Wybacz ale uważam ze tak samo może być z każda inna gra, a nikt tu nie ma obowiązku umieszczania na necie od silników graficznych po całe płyty z grami :]
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
M.K. naprawdę twoje domowe perypetie nas nie interesują i zachowaj je dla siebie. Jak ci Bronson powiedział: sam jesteś sobie winien. I nie używaj słów których najwyraźniej nie rozumiesz, bo engine gry ma się nijak do błędu CRC podczas instalacji.
Odpowiedz
Jak se ściągnąłem z eMula CD2 to wogólę nie wyglądało to tak jak na płycie. data3.cab miała 1kb

Kurde Ekh ja sie pytam czy jest jakaś inna możliwości instalacji TuTu bez potrzeby BG2..
Odpowiedz
Prosta sprawa... sprawdź czy sie instaluje BG z tą ściągnieta płytka, jak nie - bo sa rózne wersje co jak co, jak nadal sie nie bedzie instalowało to ściagnij obrazy wszystkich płyt i wtedy nie ma bata musi sie zainstalowac z samych obrazów płyt.... a na twoje pytanie do TuTu jest potrzebna instalacja BG2 i BG1 jednocześnie :] i nie da się tego obejść...
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
Pliki są chyba z innego wydania. U mnie to wygląda inaczej. Acha czym otworzyć plik .img (w takim formacie jest jeden plik) próbowałem Deamon Toolsem i Alcochol 120% oraz Nerem Ekspres. Nic nie działało i nic nie chcialo tego otworzyć.
Odpowiedz
rozszerzenie .img aby mogło zostac odtworzone przez wyżej wymienione przez ciebie programy potrzebuje 2 pliku .cue jeżeli dane pliki pobierałes z Osiolka lub Osloskopa, to wejdź jeszcze raz na strone skąd pobierałes sumy kontrolne i tam powinien znajdować sie odnośnik do pobrania plików .cue, bądź sumy kontrolne do pobrania ich eMulem

Aha jeszcze jedno jeśli masz pliki .cue to tymi programami nie odtwarzasz .img ale zaznaczassz do odtworzenia plik .cue
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
Ewentualnie dodaj ręcznie ten plik (musisz wybrać 'wszystkie typy plików' w oknie 'otwórz'). .cue nie jest niezbędny.
Odpowiedz
Zaraz podaj mi instrukcje jak to zrobić ok?
1.O co chodzi z tym .cue i .img (mam plik .cue)
cue wiem jak otworzyć ale jak otworzyć .img???
Odpowiedz
ale po co otwierać .img??

Czekaj opisze to łopatologicznie :]

przy tworzeniu obrazu w tej konwersji plików tworzone sa 2 pliki zawsze :
XXX.img
XXX.cue

posiadając Daemon Tools lub alcohol120% robisz w ten sposób klikasz na Virtualnym napędzie prawym przyciskiem myszy - rozwija się menu kontekstowe zalezy czy polska wersja czy angielska masz do wyboru miedzy innymi opcje "Mount Image" lub "Zamontuj Obraz" zaznaczasz XXX.cue po chwili w Wirtualnym napędzie jest załadowany obraz płyty i na ten wirtualny napęd możesz wejśc jak na zwykła płyte w napędzie masz wtedy dostęp do plików znajdujących sie w tym pliku .img możesz instalowac kopiowac co chcesz...
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Potrzebny Engine BG2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...