sci-fi-fantasy

mam pomysl na nowa sesje.w realiach sci-fi-fantasy.wymyslonych przeze mnie.i to bedzie lepsze niz sesja.to bedzie rpg forumowe.czyli tak jak to bedzie wygladac:

smok z wszczepami np.metalowa glowa lub laser zamiast reki.

mag w mega zbroi z wielkim plasma-gunem.

wojownik z mieczem swietlnym.

no,to juz wiecie...ma sie dziac w realiach aliena,halo,star wars i fantasy.
------------------------------------------------
opisy ras:

cyborg-czlowiek naladowany zelastwami.silni i szybcy.najczesciej to wojownicy albo gunnerzy.

alien-alieni przybyli na ziemie dlugo po coventantach.sa od nich silniejsi i wyzszi.chociaz nie grzesza inteligencja.

jaszczuroczlek-jedna z najstarszych ras fantasy.moze pokonac 10 coventantow bez pomocy innego jaszczuroczleka.sa inteligentni a sila przewyszszaja cyborgow.

coventant-kosmici z "halo".niezle sobie radza z krysztalami.sa powolni lecz ich uzbrojenie jest bardzo silne...

czlowiek-najbardziej znana rasa.jest dobra w strzelaniu.inteligencja przewysza jaszczuroczlekow.

-------------------------------------------------
dostepne klasy:

mag-silni i szybcy, magowie radza sobie z magiczny stworami.

gunner-wyposazeni w wielkie guny kolesie,ktorych zadaniem jest sprzatnac wszystkich wrogow.

wojownik-wyposazony w miecz swietlny wojak.

-----------------------------------------------------------
no,to gadajcie co o tym myslicie.....
Convenant'ci to nie rasa. To w wolnym tłumaczeniu "przymierze". To zlepek ras których łączy religijna nienawiść do rasy ludzkiej. Nie zadzierać z fanem HALO.

Kiepskie. Wymyśliłeś to na chodzie i od razu piszesz. To co napisałeś to materiał na conajwyżej trzy minuty grania. Beton, dude, beton.
(mag w ciężkiej zbroi? No shit)
jak sie zwa te rasy?
U Covenant'ów jest podział na 'wykonywaną robotę':
- Grunty - mięso armatnie
- Jackale - biegają z tarczami energetycznymi
- Hunterzy - Występują po dwa osobniki
- Elity - często mają kamuflaż i miecze (Elity też mają swoje rangi)
- Prophet'ci - ci co wydają wszelkie rozkazy.
Głupawe tłumaczenie, ale nie chce mi sie tego robić. Blah.
zamiast coventant wpisujemy jedna z ras nalezacych do coventant:

grunt-glupie male zmeczone stworki (bo "stworami" to bym ich nie nazwal) mogace zrobic wszystko z krysztalami.nie polecam.


jackale-biegajace z tarczami energetycznymi gady,czesto z plasma-pistolem (pytajcie sie atisa co to jest bo nie mam sily na pisanie tego wszystkiego)i....irokezem.jeden cios je zalatwi ale bron palna moze nie dzialac (tarcza).

elity-posiadajacy kamuflaz kosmici.trudni do pokanania, najbardziej w ciemnosciach.



hunterami oraz prophetami nie zagrami.za silni.



bardzo dziekuje atiwowi, za wytlumaczenie.....
Fuzzel wiem, że może cię to zabić ale to nie jest ten Atis (ani atiw...) tylko ta Atis i jest kobietą...

Jak długo będziesz czekał na graczy? Bo nie wiem kiedy będe mógl usunąc ten temat.
to dziewczyny graja w halo????
I wyobraź sobie, że nawet mają prawa wyborcze...

Jak długo będziesz czekał na graczy? Bo nie wiem kiedy będe mógl usunąc ten temat.
← Strefa Sesji
Wczytywanie...