[Lineage II] Lineage 2

a mozebyscie panowie zapodali jakims adresem darmowego serwa bo dopiero sciagam lineage'a
Odpowiedz
http://l2.ultimaro.com/
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A kto z was gra na tym ultimaro? Bo jak sobie troche poczytalem to wyglada na solidny serwer i wlasnie zamierzam sobie tam postac zrobic...
Odpowiedz
sporo moich kumpli tam gra i ja tez sobie tam posiekam, tylko na razie cos mi sie kwasi z l2
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Powiedz co to moze Ci pomoge po dosc duzo grzebalem w plikach gry (jakies 3 dni), zeby mnie wiecej sie dowiedziec o co tam chodzi. Mialem jakies 15 roznych bledow przy uruchamianiu, eliminowalem kazdy po kolei :twisted: A jaki masz nick? I lvl?
Odpowiedz
gdy już ściągłem L2 to co mam zrobić? zarejestrować sie?, co dalej? :arrow:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
nie no juz da sie grac, ale teraz zwyczajnie nie mam czasu moze w swieta
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
NO CHYBA SIE WK...... ściągłem i przy wypakowywaniu wuskoczył mi jakiś błąd to go pominęłem....a potem przy instalacji wyskoczył mi katastrofalny błąd i co ja mam tera zrobić ...wypakować jeszcze raz????
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
A to nie wiem jaki blad... Wrzuc go na forum to sprobuje pomoc...
Odpowiedz
już po fakcie....tak sie wnerwiłem że wywalałem wszystko co leciało na pulpicie( w tym L2 i coś jeszcze, rano oglądałem straty......a co do tego błędu pojawiał się on podczas wypakowywania....ściągne se jeszcze raz...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Gram od niedawna w L2 i cóz mogę rzec? Gra jest fajna, ładna grafika, duuuży świat i ogólnie wyrąbiscie. Szczególnie gdy gramy z jakims znajomym (tak jak ja).
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Zastanawiam się ile osób gra na NooBWarS'ie. Bo miłoby było spotkać jakiegoś znajeomego.
Odpowiedz
Wszyscy stamtąd uciekają. Ponoć GM są skorumpowani.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
oj nie ponoc ! : )))) korupcja jest tam tak powszechna jak w polskim sejmie : >
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Jak tam już gram to będę grać. Mam postać na 16 lvl i nie chcę jej stracić, a importować na inny serv nie można. No chyba, że jakiś polecicie.
Odpowiedz
atis ehhh : ) 16 poziom to nie jest az tak wysoko : ) ja kiedy odchodzilam z noobwars mialam tam jedna postac na 56 lvl ( abyss walker ) i druga na 28 ( spellhowler )
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
JA na Tiiiight miałam dwie postacie Spellhowler 48 i Blade Dancer 58 w B i C grade armorkach... Co z tego jak serwer upadł. Jakiś 16 lv nie powienien stanowić żadnego problemu na serwach z ratami 10 - 20x, a na takich lepiej się gra.
---------
Lady Noiro - jeślli kiedykolwiek będziesz miała okazję powrócić na RotFA, przemyśl to. Jest ten sam cyrk co na NoobWars. GM Kerce już odeszła po tym jak pan A włamał się na jej mail i czytał PM'y na forum...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
no pieknie : ))) szkoda tylko ze niemoge narazie grac : / ale jak mi zrobia w koncu z tym netem to rzeczywiscie pomysle nad zmiana serwa w takim ukladzie : )
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja mam narazie Dark Wizarda na 22 lvl a gram na serwerze Realm of the Furious Angels i jest spoko. Ludzie są mili, a świat jest piękny i ogromny. Troche jest upierdliwe, że stwory mogą cie gonić bardzo długo, ale da się żyć.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Lineage 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...