[BGI] Uruchom niezainstalowaną grę

Właśnie przyszła do mnie "kosmetyczka płyt" i wyratowała mi płyta BG1 CD1
No właśnie uruchomił mi się instalator BG1 i w 22% zaciął się poczyściła też "kosmetyczka" komputer i wszystko byłoby wporządalu z instalacją gdyby nie to że gdy pojawia się Autorun a w nim Uruchom grę. Klikam odinstaluj i pisze że brakuje pliku. Eee a steup.exe się juz nie uruchamia.

Pomorze ktoś?

KROWOM STOP!

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia pon, 25 cze 2007 - 13:15 napisał

Właśnie przyszła do mnie "kosmetyczka płyt" i wyratowała mi płyta BG1 CD1
No właśnie uruchomił mi się instalator BG1 i w 22% zaciął się poczyściła też "kosmetyczka" komputer i wszystko byłoby wporządalu z instalacją  gdyby nie to że gdy pojawia się Autorun a w nim Uruchom grę. Klikam odinstaluj i pisze że brakuje pliku. Eee a steup.exe się juz nie uruchamia.

Pomorze ktoś????????????????????????????????????????

[post="71197"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Wiesz, ja to podkarpackie.

A poza tym co Ty chcesz zrobić? Bo nie wiem? Chodzi Ci o to, że instalacja doszła tylko do 22%, część plików gry zostało na komputerze i teraz nie możesz ich usunąć? A chciałbyś zainstalować grę jeszcze raz?









Jejku chodzi mi oto co zrobić by można było znowu uruchomić instalator

Dobra zapamiętam Pomoże:P

Acha jestem z Lubelszczyzny
Po pierwsze ściągnij ten program. Później poszukaj gry Baldur's Gate i ją usuń.

Następnie włącz Start->Uruchom i wpisz "regedit". Poszukaj klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\BioWare Corp. i wejdź na niego. Powinien być w tym miejscu klucz Baldur's Gate. Usuń go całego.

Po tych operacjach (jeśli płyta będzie sprawna) gra powinna się normalnie zainstalować.









Nie rozumiem. Chcesz zainstalować grę z płyty?
Bo jeśli zrobiłeś, to, co Ci mówiłem, usunąłeś całkowicie z komputera grę i ślad w rejestrze. Więc już setup.exe z folderu gry nie uruchomisz, bo tego pliku nie ma. Teraz może usuń jeszcze folder, którym byłą gra (jeśli został) i spróbuj jeszcze raz zainstalować grę z płyt.









Usunąłem grę i rejestr teraz chce z płyty uruchomić instalator klikam na niego i nic.
Zero reakcji...
tak samo mam z gra gothic

[Dodano po chwili]

Ej to pomoże ktoś???

[Dodano po chwili]

Problem rozwiązany Baldur działa.

Więc zamykam - Tokar
← Baldur's Gate
Wczytywanie...