[TW] Wygląd elfa

Mam pytanie jak będzie wyglądał elf w Two Worlds
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz

Użytkownik Kafi dnia nie, 10 cze 2007 - 15:08 napisał

Mam pytanie jak będzie wyglądał elf w Two Worlds

[post="68960"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Dodawaj znaki zapytania xD

Na głównej stronie tego brak, więc musisz kupić
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
A o jakich elfach mówisz? Przy wyborze bohatera masz tylko mężczyznę ludzkiego. Natomiast w grze na razie nie spotkałem żadnych elfów ani krasnoludów (choć byłem w ich ruinach ).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Z tego co wiem to:

Cytat

Po Wielkiej Wojnie Bogów, Elfy zaludniły wyspy na północny - zachód od Cathalon – i od tamtego czasu nie obchodzą ich sprawy głównego kontynentu.

http://gexe.pl/Rasy-art1897.html

Te Dany tak apropo to mógłbyś strzelić screena w Multi bo tam chyba już jest elf : P
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Cytat

Te Dany tak apropo to mógłbyś strzelić screena w Multi bo tam chyba już jest elf : P


Trochę nie rozumiem? Jakie w "Multi". W Multiplayera nie grałem i pewnie na razie nie zagram. Może i jest tam elf, a na północny-zachód od Cathalonu już chyba byłem i nic nie zobaczyłem. Będę musiał się przejść jeszcze raz.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A możecie dać scena z elfem?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Elfa w prawdzienie znalazłem, ale nie wiem jak Dany ominąłeś krasnali : P Chcesz to się podzielę
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mówię, że ich nie spotkałem. Może byli w górach na północy, a pod same góry nie poszedłem.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
1) elf

w w w.insidetwoworlds.com/gallery/showimage.php?i=909&c=23


2) a to tak jakbyscie chcieli poogladac twarze ktore weszly z patchem 1.5

w w w.insidetwoworlds.com/gallery/browseimages.php?do=browseimages&c=23&page=2

--
DrUiD
Reality Pump
Odpowiedz
no wiesz co Dany ja od niedawna gram w 2W prawdę mówiąc od dzisiaj i zobaczyłem krasnali

[Dodano po chwili]

kto może mi powiedzieć po co są pozostałe rasy(elf,krasnolud,wężoludzie itp) które jak widać można zrobić ale nie można
Odpowiedz
Wszystko to są tylko potwory, nie są grywalnymi rasami.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
zgadzam się z Aidanem przecież widać edytor tworzenia postaci

Często rozmawiasz sam ze sobą Aidan?
Odpowiedz
1Często rozmawiasz sam ze sobą Aidan?

1 co sobie myślisz że tak piszesz

a co do elfów w multiplayer można grać nimi dlatego jest edytor tworzenia
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Wygląd elfa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...