Admin&Mod Log

Kasacja 3 postów z tematu Ciągle odpoczywam (Faerun -> Pomoc). Nic innego jak OT + użytkownik niezarejestrowany, a w dziale Faerun padło pozwolenie na kasacje postów takich osób.
Odpowiedz
Kasacja posta Debego w którym znowu nadskakuje M.K (dział BG). Oraz wysłanie ostrzeżenia w PM za to samo.
Odpowiedz
Zola dostaje bezterminowe 30% osta, powód podany w komentarzach.

Thx Kleantes:
Usunięcie tematu "O co chodzi"
Zamnknięcie tematu "Do kosza z czarami". Problem rozwiązany.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Amnestia dla Verthogha. Powód: już trochę czasu upłynęło od czasu ostrzeżenia i nie ma pod jego adresem żadnych zastrzeżeń.
Odpowiedz
Kasacja 7 postów Sangstera, Favara i Gartrisa Grotsa z tematu WOJNA w dziale pozwoleń. Czyste OT.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
10% dla Ziomka Powód: Pytanie o crack do Morrowinda. Oraz wyjątkowa niechęć do wspólpracy. (postawiłem ultimatum, że jeżeli powie co zrobił nie tak to obejdzie się bez %. Jak widać za dużo wymagałem.)
Odpowiedz

Cytat

Favar
Grupa: Banned


Kto zbanował Favara i dlaczego ? I czemu nikt nie napisał tego w logu ?
Odpowiedz
I dlaczego Rangramil nie informujesz tutaj o % dla Kleantesa (Favara z resztą też)?

[Dodano po chwili]

Kasacja posta Kafiego w Screenach. Powod: wtrynianie się w nieswoją kolejkę.
Odpowiedz
Kasacja postu Tokara z tematu Zmiana wyglądu gry (Faerun -> SiP). Nic innego jak OT co użytkownik zaznaczył, lecz w tym wypadku również podziękowania dla Tokara za poinformowania Favara o koncie. Jednakże jako, iż OT, a Fav już działa to post skasowałem.
Odpowiedz
Kasacja posta Paweł_666 z tematu Polska Aribeth w NWN. Post był nie na temat (mówił o samej grze, a nie o polonizacji).

[Dodano po chwili]

Czasowa kasacja (23 czerwca 12:00) posta fuzzel z tematu Sesja na wakacje. Powód - jednym słowem - spam (użytkownik nie przeczytał poprzednich postów, a jego był b. krótki).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Połączyłem temat Avalangera w NWN2 z właściwym tematem o wymaganiach.

[Dodano po chwili]

Post Fuzzela wylecial z tematu w Fanworks. Powód: same jakieś durne emoty. User otrzymał PMke ostrzegającą.

[Dodano po chwili]

Wydzieliłem z tematu o BGIII posty dotyczace jęczenia nt. sprzętu i przeniosłem je do Hardware'u/ Z posta Jakóba wyciąłem in-topic i wyslałem na PM by ponownie zapostował w BGIII.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta M.K w "BG II - problem, Gra nie chce się uruchomić" Powód? User się odgraża czego to my nie robimy z piratami.
Odpowiedz
Połączenie tematów "Kłopot z instalacją na laptopie" oraz "Problem z instalacją, na laptopie" w dziale Baldur's Gate I.

Powód ? Wiadomy, podobna tematyka.

Poza tym usunąłem mój oraz Ekhteliona post z wyżej wymienionego tematu. Powód ? Nie doczytałem dokładnie co tam napisał kolega z problemem i palnąłem głupotę nic nie wnoszącą do tematu

[Dodano po chwili]

Usunięcie posta Quessira w temacie "Uruchom niezainstalowaną grę", w dziale Baldur's Gate I.

Powód ? Nic nie wnosi do tematu.
Odpowiedz
W dziale Guild Wars połączyłam dwa tematy traktujące o kupnie gry.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Kasacja posta w frantza dziale SW. Powód: temat zalożony na odczepnego a poza tym zapytał oto jeszcze w innym.
Odpowiedz
Zamknięto tema WOJNA z subforum Pozwoleń. Powód: zakończenie konfliktu i podpisanie zawieszenia broni.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Temat Jak wrócić do krain zewnętrznych? w P:T po wielu perypetiach w końcu zamknięty


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Uruchom niezainstalowaną grę", w dziale Baldur's Gate I.

Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Przypięłam temat "Dział pomocy" w GW, powód - zaczynają się robić pojedyncze temaciki na pojedyncze pytania.

Połączyłam tematy "Profesje" i "Ulubiona klasa postaci" Traktują o tym samym.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Interwencja w temacie Smoczy Skarbiec na prośbę Al-Mahdiego. Zamknięcie tematu (mega OT) oraz kasacja postów autorstwa: Gościa, Berdentha, Garouka, Kleantesa, Al-Mahdiego, Ornikiela, Sangstera i Favara.
Odpowiedz
kasacja posta Debego w temacie o BG. Powód: zwracanie uwagi innemu userowi...

kasacja andmiarowych tematów tyraela i drobny lifting jednego z jego tematow tak by ktoś mógł mu pomóc.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...