[TW] Problem w czasie gry

Mam ogromny problem gdy włączę grę zaktualizuję ją zrobię nową postać obejrzę filmik i po obejrzeniu występuje problem z programem Two Worlds (taki nagłówek był na komunikacie) i gdy klikam na nie wysyłam raportu o błędach wychodzi na pulpit.

Moje parametry to:

procesor 2533 MHz

pamięć: 1024 MB

karta graficzna:Radeon 9550


Błagam was.POMOCY!!!!!
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Chyba zaczne strzelać za takie glupie posty/tematy. Człowieku! Czy ty naprawdę myślisz, że ktoś ci pomoze po tym jak podałeś taktowanie prcka, ilość ramu i rodzaj karty graficznej?! Trochę pomyślunku...

A ten komunikat błędu? Coś więcej? Jakieś szczegóły?

Co za system? Gra pirat czy oryginał? Sterowniki i directx aktualne? Próbowałeś ponownej instalacja gry? Próbowałeś zmieniać ustawienia graficzne?





NIKT CI NIE BĘDZIE POMAGAŁ JAK:

nie będziesz chciał sam sobie pomóc
nie będziesz nic robił by inni ci pomogli.

Napisać 'błagam pomocy' każdy głupi umie...
Odpowiedz
Odpowiadam po kolei:
1.?
2.Orginał
3.Raczej tak
4.Tak
5.Tak

Czy teraz ktoś mi pomoże?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia śro, 20 cze 2007 - 21:07 napisał

A ten komunikat błędu? Coś więcej? Jakieś szczegóły?

[post="70369"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Nagłówek komunikatu:

Two Worlds.exe

Treść komunikatu:

Wystąpił problem z aplikacją Two Worlds.exe i zostanie ona zamknięta. przepraszamy za kłopoty


Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacje nad którymi pracujesz, mogły zostać utracone.


Przekaż informacje o tym problemie firmie Microsoft.


No i później klikam na nie wysyłaj raportu o błędach i powraca mi na pulpit.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Musisz zainstalować wszystkie sterowniki, które znajdują się na płycie włacznie z directX i wtedy powinno być po problemie.
Odpowiedz
Ten problem który był wcześniej trochę się zmienił, a więc odnowiłem swój komputer (procesor:Pentium 4 3000 MHz, pamięć RAM 2048MB, karta graficzna NVIDIA GeForce 7600GT) i gdy znów zainstalowałem gierkę po pewnym czasie (czasami dwie, czasami 10 minut) resetuje się komputer. Proszę o pomoc.

P.S. Podobnie dzieje się z Gothic 3
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz

Użytkownik Kafi dnia pią, 29 cze 2007 - 10:14 napisał

Ten problem który był wcześniej trochę się zmienił, a więc odnowiłem swój komputer (procesor:Pentium 4 3000 MHz, pamięć RAM 2048MB, karta graficzna NVIDIA GeForce 7600GT) i gdy znów zainstalowałem gierkę po pewnym czasie (czasami dwie, czasami 10 minut) resetuje się komputer. Proszę o pomoc.

P.S. Podobnie dzieje się z Gothic 3

[post="72097"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Sprawdź temperaturę wszystkiego co tam masz. To zwykle przyczyna restartu.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Dołożyłem jeden wentylator i sformatowałem dysk.Chodzi jak mażenie.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
jeżeli macie RADEONa a nie GeForce'a to wejdźcie do katalogu z grą i odpalcie przez TwoWorlds_RADEON.exe ...
Odpowiedz
Witam.
Posiadam problem z grą Two Worlds. Gra zainstalowała się pomyślnie. Wszystko ładnie pięknie, no to uruchamiam. Gra wywala od razu do pulpitu, wraz z oknem informującym, że program przestał działać prawidłowo itd.
Informacje o sprzęcie:
Intel Core i5, GeForce GT 740M, 8 gb ram
Inne potrzebne informacje:
DirectX 9.0c, płyta oryginalna, temperatura oscyluje od 35 do 40 stopni, gra instalowana 2 razy
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem w czasie gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...