[TESIII] Uzbrojenie

Użytkownik Deunan dnia śro, 02 sie 2006 - 09:19 napisał

Aaaargh, wy to wszystko byście chcieli od razu. Ja mam tylko taką sugestię - zwiedzać, zwiedzać i zwiedzać. Grobowce, jaskinie przemytników, forty, pobawić się w złodzieja, wkurzyć jakiegoś strażnika w Vivek, nabroić w skarbcu jakiegoś rodu, zatłuc kolesia na plantacji i wziąć sobie daikatanę... Nie chce mi się wymieniać...

[post="46660"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wkurzanie strażników w Vivek jest absolutnie niekorzystne. Zabierając im zbroje, przestają mnie kochać Rzucają sie na mnie i nie są już potulni jak baranki (w złotych maskach).
Odpowiedz
Ja osobiście na początku polecam obrabować Skarbiec Rodu Telvanni w Vivek...


Odpowiedz
Fajny stuff? Po prostu przywołujemy ;] Całkiem pokaźny Damage, do tego rośnie uumiejętność przywołanie

I zwiększa umiejętnośc na czas trwania czaru

I nie obciąża postaci
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
Odnośnie posta mojego przedmówcy - zgadzam się, przywoływanie to całkiem niezły "biznes". Kiedy osiągnie się już znaczący poziom w sztuce zaklinania, można utworzyć np. Wspaniały pierścień, z zaklęciami Daedryczny Kirys, Buty i Hełm, oraz stałym efektem dzięki czemu można mieć cały ekwipunek, który zupełnie nic nie waży dosłownie w jednym palcu
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Fajny stuff mówicie:

Chryzamer(claymore na południe od Sandrich Mora, znajduje sie w jaskini)
Opoka Eliodona(w jaskini Ibar-Dad, wisi na suficie)
Czerpak i Brzytwa(ale to główny wątek)
Smoczy Kirys( na południe od Ebonheart w zatopionych dwemerowych ruinach(uwaga trzeba mieć zwoje z otwarcie 100pkt)
kirys Bogów( jaskinia niedaleko Ebonheart)
Ostrze Monarcha( twierdza Rethan na Sheogorat)

I jeszcze duzo, dużo więcej mógłbym wymienac
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Jeeeju, ja za pierwszym razem to polowe grania spedziłem ze srebrnym mieczem błyskawic, i nim sobie radziłem nie ważne jest uzbrojenie, tylko umiejetność gry, ja ostatnio latam sobie w zwykłym ubranku ze sztyletem
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Uzbrojenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...