[NWN1] Co wam się nie podoba w Neverwinter?

Ludzie no to nie birzcie następnych, jak już macie takie! Autorzy wsadzili ich tyle (ważnych) dla takich matołów, które walą na wprost przed siebie i się później dziwią co jest nie tak.(Bo albo ich nie znajdują, co jest mało prawdopodobne, albo mają w plecaku 3 takie same, a żadnej nie przeczytali )

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A teraz przypomniała mi się jedna rzecz. Mianowicie niepotrzebne rzeczy z rozdziałów po przejściu do następnego powinny znikać. A niektóre rzeczy nie znikają. Np. w I rozdziale jak wykonuje się zadanie dla tego druida spod drzewa w Centrum miasta dostaje się klucz do zoo. Skończymy misję wszystko jest w porządku aż do czasu przejścia do następnego rozdziału. Patrzymy w ekwipunek a ten klucz tam jest. Co gorsza towarzyszy nam przez całą grę. Wiem co powiecie. Wyrzuć ten klucz. Wiem bo tak zrobiłem, ale ten bug jest denerwujący.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I tu Medivh masz w 100% rację. Bug wkurzający jak nie wiem co.

Ps. Przy okazji mam pytanie. Po co jest bączek w 3 rozdziale. Pisze, że to zabawka dla dzieci, ale po co to komu?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
To jest dla śmieszności gry. Dla urozmaicenia jej. Tak samo jest butelka pusta. i pisze że to niezwykła rzecz ble ble ble i że takich rzeczy można w grze spotkać więcej. Jedną z tych rzeczy jest bączek.

ps. Moze dzieci z Faerunu bawiły się bączkami :?:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Co do pustych butelek to sie nie zgodze, w rozdziale gdzie byl Czarnydrzew u Karlata, albo jego brata, chyba brata, byla receptura na mikstury uzdrawiajace i jak miales flaszke oraz torbe uzdrowiciela to mogles je zrobic.

[ Dodano: Sob 02 Paź, 2004 ]
Właśnie skonczylem podstawke grac i powiem jedno jestem zawiedziony. :evil:
1.przed koncowka Morgana rozmawia astralnie ze swoimi wybrancami,ile ja sie nameczylem,zeby ich zabic to szkoda gadac,natomiast dlaczego wybrancy mieli w dosier,ze pokonac ich to jest spacerek to prosze mi to wyjasnic ,bo nierozumiem.
2"Rece Morgany" jedna pokonalem bez trudu,druga robila jeden ruch i juz nie zylem szok dla mnie ,ale wreszcie dopadlem za ktoryms razem Morgany zanim mnie dopadla ta druga "reka"i coz za zaskoczenie, prosciej ja bylo zabic niz jej wybranca,to jest smieszne kto tam robi wartosciowanie poziomu trudnosci do zabicia postaci to nie wiem,logicznie rzecz biorac Morgana powinna byc najgrozniejsza.
3Chcialem zapytac o jedno jaki poziom trudnosci sobie wybraliscie w opcjach gry?
Jesli kogos to interesuje to ja wziolem na bardzo trudny, choc probowalem roznych wariantow i nie rozumiem czym one sie roznia,poza oczywistymi rzeczami napisanymi podczas zmiany,dla mnie niczym to sie nie rozni.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
aa czego wy mówicie minusy tej gry aa nie plusy minusy są nie ważne liczą się plusy
Odpowiedz
Niestety ta GRA MA ZBYT DUZO MINUSÓW.....
Odpowiedz
zależy dla kogo dla mnie jest cool dla innych kicha każdy ma swoje zdanie
Odpowiedz
NwNjest fajne tak ja diablo przejdziesz raz jest super przejdziesz 2 raz jest niezłe asle juz widziesz błąedy i niedociagnięcia przejdziesz 3 raz załamujesz ręce
Odpowiedz
A ja to skomentuje inaczej. Ta gra ma za dużo plusów , a wszystkie wymieniane są w większości tematów na forum. A tematu o minusach nie było.

Jest następny, który właściwie zauważył Hawkwood i dotyczy HotU. Znająca imiona nie ma opcji, że naszą miłością jest Aribeth.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Jest następny, który właściwie zauważył Hawkwood i dotyczy HotU. Znająca imiona nie ma opcji, że naszą miłością jest Aribeth.


Yes! Yes! To jest największy bug w całej grze. Chociaż osobiście uważam obecność Ari w HotU za poważne, logiczne nieporozumienie - to wymieniony przez Rincewinda błąd uniemożliwia nam delektowanie się miłością słodkiej Lady. Dlatego też nie uznaję HotU jako wiarygodnego zakończenia sagi.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Co wam się nie podoba w Neverwinter? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...