[TESIII] Morag Tong

W tym temacie chciałbym zawrzec małą encyklopedie na temat Gildi Zabójców w Morrowindzie . Chodzi mi o to że każdy kto może będzie dzielic sie z innymi różnymi informacjami na temat misji Morag Tong.
Zapobiegnie to głupiemu twożeniu nowych tematów zawierajacych jedno pytanie na które odpowiada sie szybko a temat jest do zamkniecia , zaśmiecając tym samym forum . Jesli ktos będzie miał cos do napisania na temat MORAG TONG niech się tu wypowie .

Gram w MorrowinD-a od 2 dni więc nie jest to dużo i jako pierwszy zadam pytanie gdzie w Vivek leży gildia zabójców ? Szukałem juz w kanałach pod Areną i jak narazie nic . Być moze słabo szukałem ale potraktójmy to pytanie jako rozrusznik do tego tematu .
Odpowiedz
W Vivek arena schodzisz do kanałów i tam jest klapa w podłodze,otwierasz ją i jesteś w gildii ale przedtem musisz chyba zabić kilka potworów nie pamiętam jakich bo dawno grałem.Eno da ci misje i po wykonaniu będziesz w gildii ja ci coś jeszcze nie jasne to na gygy 5401997.
Odpowiedz
Gildia zabójców jest w podziemiach Areny w Vivek. Wchodzisz na parter Areny, do kanałów. Potem do pokoiku "schowek". I na prawo jest klapa z zamknięciem 100. Otwierasz, wchodzisz i jestes w Morag Tong

Autoryzuję powyższy post i samochowalczo dodam, iz jestem już Arcymistrzem w Morag Tong heh Bardzo fajna sprawa bo dostałem sztylet szklany. a wcześniej za każde zabójstwo po 2000 smoków
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Morag Tong - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...