[GI] Znalazlem wejscie do piwnicy magnatow

Szukajcie sporej drewnianej chaty w starym obozie przy murze wewnetrznego pierscienia. Gdy juz ja namierzycie i zobaczycie przy niej wysunieta czesc muru to wystarczy ze wskoczycie na dach chaty i zlapiecie krawedz muru w dziurze. W piwnicy znajdziecie tylko pare strzal i miecz ale za to jaki! ;] krwawe ostrze-85 ataku ;] Ten trick mozna odwalic juz na samym poczatku gry!
Odpowiedz
Dałbyś może screena z tą dziurą, bo tak to trudno się zorientować ( jakby co to żeby zrobić screena to wciskasz Print Screen, wklejasz do Painta i zaznaczasz tą dziurę [choćby i ołówkiem]).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Tutaj daje zalącznik do screena



KROWOM MÓWIMY: NIE!
Odpowiedz
jest tam tez wejscie od srodka zamku
klucz ma gomez
wjescie jest za ciwiczacymi straznikami kolo wiezy
Odpowiedz
Ja tam nic nie znalazłem( grałem oki. roku temu ale wiedziałem już o nim dawno) tam też jest fajne miejsce na skrytkę przed wkurzonymi gośćmi żeby odnowić zdrowie:))
Odpowiedz
w tej piwnicy sa tylko drzwi... ktore wytrychem nie idzie otworzyc... dobrze mowie ?
Odpowiedz
chodzi o piwnice z zapasami na lewo od miejsca, gdzie Skorpion trenuje Strazników... To chyba o tę wneke chodzi...
Odpowiedz
Nie możesz wejść do pomieszczenia z mieczem na samym początku gry, ponieważ drzwi nie da się otworzyć wytrychem, a klucz ma Gomez nieśmiertelny do szóstego rozdziału. Taki trick na początku to tylko z kodami.
Who stand with me so be my brother!!! by Dowódca Zakonu (wh40k:DoW)
Odpowiedz
można wejść na początku wystarczy tylko zwój przemiany podchodzisz do drzwi zamieniasz się w stwora i puzniej w beziego jak na początku nie wyjdze sprubuj drugi raz
Odpowiedz
RACJA !! JEST TAM TE KRWAWE OSTRZE !!
Odpowiedz
Żeby tam przejść polecam zamienić się w chrzcząszcza
  • Blackguard_1024.jpg
Odpowiedz
Weszedłem tam i nawt ciekawie i leżał tam ten miecz xD Pozdrawiam
Odpowiedz
Co do tego miejsca to w podstawce nawet tam nie byłem. Dopiero w MT. Myślałem że własnie ten mod dodał to miejsce. Widać nie wszystko wiem jeszcze o tej cudownej grze.
Odpowiedz
Oczywiście, że chrząszczem, prawie wszędzie się można wcisnąć. Co ciekawe pod drzwiami prowadzącymi do miecza łatwo jest przejść a pod następnymi już bardzo trudno.
Jedna 'Zamiana w Chrząszcza' nie wystarczy, aby wyjść z tym mieczem potrzebny jest drugi zwój lub teleportacja w późniejszych rozdziałach.
Odpowiedz
Pierwsze drzwi da się zbugować klikając przycisk z tym znaczkiem ~. Cyk i jesteś potem chrząszcz x3 by wyjść zza drugie drzwi wejść za drugie drzwi i wyjść z piwnicy (Od środka się nie bugują)
Odpowiedz
← Gothic

Znalazlem wejscie do piwnicy magnatow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...