[NWN2] Mistrz Broni

Potrzebuję "przepis" na Mistrza Broni.
To znaczy tak wiem jakie są wymagania ale nie wiem jakie mają wymagania niektóre atuty np:
Ruchliwość, Wprawa w walce, sprężysty atak, Atak wichury, uniki

Tak w ogóle to miło by było jakby ktoś mógł wpisać tu każdy atut i jego wymagania heh


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Jestem w trakcie tłumaczenia poradnika nt. Mistrza Broni. Minie jednak jeszcze sporo czasu nim go opublikuje.
Odpowiedz
No to jak przetłumaczysz to napisz bo sam chętnie skorzystam. Szacunek za to co robisz

[Dodano po chwili]

Aby mieć uniki musisz mieć więcej niż 13 zręczności, jeśli dobrze pamiętam. Czy mobilność a ruchliwość to to samo? Bo aby mieć mobilność jest z kolei potrzebny atut uniki. Tyle tylko sam odkryłem. Co do reszty...to sam nie wiem jakie trzeba spełniać wymagania.
Odpowiedz
Oki to czekamy na poradnik a korzystając z okazji mam jeszcze jedno pytanko
W Dzielnicy Handlowej jest grobowiec zdrajców czy jakoś tak ) nie wiecie przypadkiem czy jest jakiś sposób żeby się do niego dostać??


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
W świątyni Tyra w dzielnicy handlowej zostanie ci przydzielone zadanie, które będzie związane z Grobowcem Zdrajców.

[Dodano po chwili]

Co do tego Mistrza Broni. Ten atut wprawa w walce to inaczej wyspecjalizowanie. Kiedy masz atut wyspecjalizowanie powinien dojść również atut huragan czy wichura, czyli kolejny z atutów wymaganch do osiągniecia klasy Mistrza Broni

[Dodano po chwili]

A i jeszcze ten sprężysty atak to inaczej atak z doskoku tak mi się przynajmniej wydaje

[Dodano po chwili]

Hura! MAm mistrza Broni
Odpowiedz
Masz?? powiedz jak go zrobiłeś po kolei i jaka miałeś zręczność

BTW Ludzie kiedy będzie dodatek do NWN II bo nie wytrzymam normalnie


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Zręczności mam 14, siły 17 a reszta nie ma znaczenia. Atuty które są na liście wymagań aby osiągnąć klasę mistrza broni mają błędną nazwę. Wprawa w walce to wyspecjalizowanie, ruchliwość to mobilność czyli ulepszenie uników, sprężysty atak to atak z doskoku a wirujący atak to atut który pojawia się na liście kiedy mamy atut wyspecjalizowanie Trudne czyż nie??
Odpowiedz

Cytat

Trudne czyż nie??

Jak cholela
Hehe dobra ale na poważnie to trochę bezsensu to zrobili ...

No ale nie ważne :PP teraz czekam na dodatek tylko nie wiem kiedy będzie


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Mistrz Broni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...