[Torment] [Pomoc] Jak wrócić do krain zewnętrznych?

Nie wiem jak wrócić do krain zewnętrznych. W solucji jest napisane, że powinien uaktywnić się jakiś portal w skalach na pld-zach Baator. Chodze tam już od godziny i portalu brak? Ma ktoś jakies sugestie? Dzięki z góry.
Rozmawiasz ze Słupem Czaszek i dostajesz zadanie:Powróć do klątwy i porozmawiaj z Triasem.
Samego Triasa znajdziesz w Tartarze w Budynku Administracji. Aby się tam dostać należy porozmawiać z Fhjullem, on otworzy portal do Zniszczonej Klątwy, a tam należy skorzystać z portalu do Tartaru. W Tartarze musimy przywrócić nieco porządku, wtedy będziemy mogli wejść do Budynku Administracji.
Znajdujesz aktywator portalu obok portalu, ale skorzystać będzie można z niego dopiero po rozmowie ze Słupem Czaszek.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Jestem w tym baator i gadalam z slupem czaszek i mam to zadania ze mam wrocic do kostnicy. Tylko ze ja nie wiem jak tam wrocic nie da sie spowrotem wrocic do krain zewnetrznych ani nie ma zadnego portalu lub czegos innego i co ja mam robic?? wiem ze taki post byl ale ja nie wiem jak wrocic do tych krain zewnetrznych pliska pomozcie
A zapytałeś się Fhjulla jak wrócić z Baator ?
No, ale napisał, że jest w Baator i nie wie jak stamtąd wyjść albo ja nie zrozumiałem...
nio wlasnie chyba sie go nie zapytalam:/ tego Fhjulla i gadalam z slupem czaszek i mam wyznczone zadanie ze Powróć do klątwy i porozmawiaj z Triasem, wiem ze taki temat jest ale ja nic za bardzo z tego nie rozumiem:/ i nie mam zadnego portalu a ni nic
Bo w tamtym temacie nie ma w ogóle odpowiedzi na twe pytanie Za wcześnie ktoś zamknął go.

Hmmm.. to nie dobrze, że się nie spytałaś, bo to znacznie komplikuję sprawę Portal powrotny znajduję się w południowo-zachodniej części Baator, tam gdzie jest sterta takich czarnych kamieni. Popróbuj tam pochodzić i powciskać ten znak "?" który pojawia się po nakierowaniu kursora w tamto miejsce albo chodzić przy ścianie tamtej, a nuż się odpali dialog o aktywowaniu portalu.
A jak nie to może popytaj słup czaszek, może Ci odpowie.

Trudno mi coś o tej sytuacji powiedzieć, bo nigdy się w takiej nie znalazłem (zawsze pytałem Fhjulla o drogę powrotną).

Tak czy siak, powodzenia

W takim razie łączę te tematy
dzieki ale wiesz nie wszystko stracone bo ja mam stary zapis z wiezienia wiemc moge go wczytac tylko ze bede musiala znowu tam przechodzic ale coz jak nie da sie inaczej ale dzieki

[Dodano po chwili]

wieice co jestem u tego Fhjulla bo mialam stary zapis ale tam nie mam mozliwosci sie go zapytac jak wrocic z baator:/
A ile Twoja postać ma inteligencji oraz mądrości ?
Hmmm... możliwe, że to za mało :') Pogadaj z Fhjullem i poproś go o przedmioty. Jednym z nich są robaki zwiększające chwilowo inteligencję i mądrość. Użyj ich (jednego, góra dwóch) i ponownie porozmawiaj z Fhjullem o Baator. W pewnej chwili powinno się pojawić pytanie "A jak stamtąd wrócić ?" czy jakoś tak
oki to zorbie tak moze to cos podziala i dziex wielkie za pomoc:) jak bede grac to napisze czy sie udalo czy nie:) ps nie wiem kiedy bede miala czas:/ ale postaram sie jak najszybciej:P

[Dodano po chwili]

ello udalo sie jestem teraz w Fortecy Zalu a raczej jeszcze raz tam wejde bo wieksze zakupy musze zrobic
Ciesze się, że się udało

No, to teraz temat można rzeczywiście zamknąć
← Inne cRPGi
Wczytywanie...