[GI] Najfajniejsze zadanie

Moim ulubionym zadaniem było odnalezienie wszystkich kamieni ogniskujacych. I zadanie polegajace na zdobyciu miecza dla świstaka,ponieważ uważam że,to zadanie było jednym z najłatwiejszych zadań w grze.{sory za powtażanie w zdaniu słowa zadanie}

[Dodano po chwili]
Odpowiedz
Nie mam ulubionego zadania, wiele mi się podoba. Za to najgorszym zadaniem jest według mnie cmentarzysko orków. Może jak przechodzi się Gothica za pierwszym razem to jest ono fajne ale gdy gra się po raz x to ów zadanie jest męczące, zawsze robi się dokładnie to samo i dokładnie tak samo .


Odpowiedz
Mi najbardzie podobały sie zadania z noweo obozu, lubie bardzo laresa i lee to spoko goście
Odpowiedz
U mnie to tak :
-pełzacze
-zdobycie kamieni ogniskujących
-odbicie wolnej kopalni
-cmentarzysko orków
-walka z śniącym
Odpowiedz
A u mnie :
-Odzyskanie amuletu (nieistniejącego) od "rabusiów" obok Starego Obozu
-Pełzacze w Kopalni
-Kamienie Ogniskujące, a najbardziej ten pilnowany przez zombie xD
Odpowiedz
Najciekawsze zadanie .... Szukanie kamieni ogniskujących. Zdecydowanie tak. Najfajniejsze ... mogliśmy podczas niego zwiedzić dość ciekawe i tajemnicze miejsca w koloni oraz powalczyć u boku naszych znakomitych przyjaciół.
Odpowiedz
Oczywiście szukanie tych kamieni, pomaganie przyjaciołom i zabicie Śniącego.
Odpowiedz
-Almanach dla Cor Caloma

-Królowa pełzaczy

-Cmentarzysko Orków


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Może to nie jest misja , ale w 6 rozdziale jak ma się już odpicowany osprzęt to fajnie się robi rzeźnie w Starym Obozie . Czuje się wtedy jak Rambo i jeszcze można wtedy uwolnić kowala, żeby odpicował nam zbroję jeszcze bardziej- fajny patent Piękna rozruba- obóz zamknięty, żaden łotr się nie wydostanie :] i możemy się porządnie zemścić za to, że dranie chcieli nas zabić.
Na Ozyrysa i na Apisa jesteś dzikiem...
Odpowiedz
"Poszukiwania kamieni ogniskujących" - zdecydowania najfajniejsza misja, pozwalająca popchnąć mocno do przodu fabułę gry. To podczas niej zauważamy, że przyjaciele Bezimiennego zawsze pomogą mu w potrzebie. Poza tym można w niej zdobyć dużo doświadczenia, a nawet bardzo dużo.

"Xardas, Nekromanta"
- To misją, z którą na początku jak pierwszy raz grałem, strasznie się męczyłem. Zamiast do wieży dotarłem do miasta Orków i Świątyni chociaż nie mogłem jej otworzyć. Potem zamieniłem się w Krwiopijcę i jakoś tam doleciałem. Ale misja ogółem bardzo przyjemna, wtedy pierwszy raz poważnie wkraczamy na terytoria Orków.

Więcej misji lubię, ale za dużo by ich wymieniać, a większość z nich to zadania poboczne.
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
Szukanie kamieni ogniskujących oraz odbicie Wolnej Kopalni z Gornem.


Odpowiedz
zabicie krolowej pelzaczy i zbieranie kamieni
Odpowiedz
Fajna jest misja z kamieniami ogniskującymi i żeby zdobyć amulet za starym obozem.
Odpowiedz
Mnie ucieszyła nagroda za jedną misję dla takiego faceta na polu ryżowym pod nowym obozem. Reward - 100 str!!!

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Ja posiadam dwa ulubione zadania z Gothic'a I:

1. Poszukiwanie kamieni ogniskujących - najlepszy klimat, wtedy to również nasza postać jest jeszcze w "miarę silna", a wrogowie w "miarę słabi" (oczywiście jeśli ktoś w tzw. międzyczasie nie wykonywał tysiąca zadań i nie pozbawił życia setek stworów )

2. Zbieracz Lewus - baaaardzo relaksująca misja, by prawidłowo ją zaliczyć, trzeba dostarczyć większości zbieraczy ryżu napitek, do dziś jeszcze w głowie mi szumi ten niezapomniany ślad - "Przysyła mnie Lewus. Przyniosłem Ci wodę" wypowiadany ckliwie przez Bezimiennego. A na koniec można sprać wrednego typka, chociaż aż do zdobycia 5 poziomu usiłowałem ominąć go (by nie odbierać zadania), miast wbiegając drogą, to wspinając się na kamienie po prawej.
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Mi się podobały Questy od Xardasa.Pchały fabułę do przodu tak samo w 1 jak i w 2 czy 3 i do tego wyzwalały lawinę innych zadań(odbicie wolnej kopalni,Ulu-Mulu)
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
-Odbicie wolnej kopalni
-Cmentarzysko orków
-Ulu-mulu
-Kamienie ogniskujące

I na sam koniec:

-Zniszczyć, rozwalić, spopielić Stary Obóz
Gothic Khorinis - Redaktor


Odpowiedz
Odbić Ur-Shaka (ach ta rozmowa jak ork okazuje swoją wdzięczność)
Odbić Wolną Kopalnię (bo właśnie to robię)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Ganianie kopaczy z deszczem meteorow ;]

a wogole to...pelzacze. Moze jeszcze odbicie kopalni ctylk oczemu gorn zawsze musi mnie naklepac??
Odpowiedz
← Gothic

Najfajniejsze zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...