Jaka rasa jest najpopularniejsza?

No i jak w temacie. Orkowie to najbardziej lubiana rasa z W3, ale wiele osób pragnęło rasę taurenów rozwinąć tak aby nie były przynależną jednostka, a samodzielna rasą. Więc moim zdaniem te obie, jakże wspaniałe rasy, będa konkurować ze sobą o miano najpopularniejszej rasy.
Odpowiedz
Wiesz, moze i orkowie w W3 byli rasa "wyzsza" (tylko bez skojarzen mi tu :mrgreen: ) ale watpie zeby tak bylo w WoW. Nocny Elf Rogue/Hunter rzadzi :twisted:
Odpowiedz
Oj chłopaki, NE to już przeżytek. No wiecie trochę przesadzone. Takie ładne, że aż za ładne i niby takie doskonałe.......
Odpowiedz
ja osobiscie gdybym gral w wow to bym gral taurenem, bo tak fajnie sie byczkiem (krowka?) gra MUUUUU(sisz sprobowac )
Odpowiedz
Ja grałem tylko w pierwszą wersje, i nie przypadła mi do gustu, jeszcze nie spróbowałem zagrać w jej perwszy dodatek, moze mi przedstawicie plusty tejże gry bo nie wiedze zadnego prócz jakeiś tak niby ,,szłowej" grafiki......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
WoW to powiedzmy dodatek do słynnego Warcraft'a. kreujesz sobie postać i wykonujesz questy. A co najlepsze możesz zwiedzić miejsca znane z gry. WoW przedewszystkim zawiera olbrzymie lokacje, które naprawdę warto zobaczyć!
Odpowiedz
To co mnie kreci to powiazania z fabula innych czesci worka.
Odpowiedz
Ja jezeli mialbym grac to oczywiscie czlowiek (Piurisch Nordic), szerzacy prawdziwe oczyszczajace swiatlo w ciemnosciach. Wypalilbym zlo swietym ogniem ze wszystkich istot: Demonow, Orkow, Taurenow, Kobiet. A gdy caly swiat zajmie sie swietym oczyszczajacym dusze ogniem stosow to wreszcie zapanuje pokoj:)
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Nie orkowie wymiataja na 100% nikt ich nie pobije nawet "CI ludzie"
Odpowiedz
Cóż, każdy lubi coś innego. I dzięki temu nie ma rasy "dominującej". W grze najczęściej panuję równowaga, żadko zdarza się sytuacja żeby na 4 orków przypadało 40 taurenów (i na odwrót). Są, owszem, rasy wybierane żadziej. Np. mało widuję trolli. Osobiście, preferuję bykoludzi (gram warriorem). Takie milusie futrzaki... Aż się przyjemnie robi. :mrgreen:
Odpowiedz
Ja pójdę za gustem i zagłosuję na krasnoludy . Każdy ma swoje zdanie , więc niech za nim obstaje
Odpowiedz
Jako, że produkcja Blizzarda z pod znaku MMORPG od dawna jest już dostępna w sklepach nie tylko w europie, stanach ale co nas bardziej interesuje - w polsce, to samo pytanie możemy sobie przełożyć na czas teraźniejszy. Do weryfikacji danych nie potrzebne będą bilanse, spisy czy też dla nikogo niezrozumiałe cząsteczkowe zestawienia, w tym przypadku wystarczy nam zwyczajne ludzkie sprawnie działające oko. Z tego co udało mi się zaobserwować zarówno po stronie hordy jak i przymierza zdarzają się rasy wyraźnie dyskryminowane przez graczy. Mam tu na myśli Elfy a także, tak jak już wcześniej napomniał Draxor - Trolle. Wybór rasy to kwestia własnych upodabań, jednak zaważyć na tym może tudzież poziom skomplikowania rozgrywki na samym początku i przede wszystkim technikalia lokacji wprowadzających gracza w prawdziwy świat. Mi pod tym względem przypadła do gustu rasa Taurenów, czyli bykopodobnych istot z Kalimdoru. Jeśli staniecie w przyszłości przed możliwością wyboru jednej z ras świata Warcraft polecam właśnie ich.
Odpowiedz
Na razie z tego co widze na servkach najpopularniejszy jest wspomniany nocny elf, krasnolud i tauren. najmniej jest umarlaków i trolli...
Odpowiedz

Użytkownik Szuszar dnia May 29 2005, 03:55 PM napisał

Na razie z tego co widze na servkach najpopularniejszy jest wspomniany nocny elf, krasnolud i tauren. najmniej jest umarlaków i trolli...

[post="32714"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Wszystko zależy od jak najzwyklejszego ludzkiego ubodobania, nikt z nas niestety nie ma dostępu do szczegółowych danych. Blizzard powinien przeprowadzic taką sondę, wyszło by coś na wzór spisu powszechnego. A szkoda, szczerze mówiąc chciałbym się przekonac kto góruje w Kalimdorze i Eastern Kingdoms przynajmniej ilością.
Odpowiedz
ja wybralem Orka Wariora tylko dlatego ze wsrod moich kumpli dwoch gra w WoWa na tym samym serwie i i stwierdzili oni ze nasza druzyna musi sie uzupelniac bo onia maja umarlaka jakiegos tam magopodobnego a drugi taurena szamana i teraz z moim orkiem wycinamy
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja tam uwielbiam Krasnoludy takie małe fajne gostki I to nie tylko w WOW-ie ale w każdej gre drugiee miejsce NE najcześciej druid
Odpowiedz
ja gram orkami i nocnymi elfami

Dam ci dobrą radę. Spójrz na posty innych rozmówców. Teraz spójrz na swoje. Co zauważyłeś?
Odpowiedz
Ja tam wolę krasnoludki, takie fajne, małe milusie. Wyjątkowo nie podoba mi się blood elf uważam, że to jest kompletnie bezsensowny pomysł dawanie ich do hordy, za ładne, za przytulaśne toto.
Ahaa na youtube.com jest świetna wypowiedź "Corpsegrindera" z zespołu "Cannibal Corpse". Dla niewiedzących (wtf co to jest) jest to lider zespołu metalowego . Ja przy tym ryczałem ze śmiechu. For english speakers ONLY.
http://pl.youtube.com/watch?v=cW_Lv0r-l4c
W poszukiwaniu własnego rozumu...



Odpowiedz
Ja wole Ludzi i Nocne Elfy.Mam pala 80 a teraz wbijam DK.A chordy nie cierpię.
Odpowiedz
← World of Warcraft

Jaka rasa jest najpopularniejsza? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...