[NWN1] Problem z wejściem do Luskanu

Mam wszystkie 4 dowody Z jaskini w skrzyni po pokonaniu Ogra-maga i od tego Saloma czy jak mu tam od tej kobiety która daje mi zlecenie żeby odnaleźć jej męża (nie pamiętam już czy ona czeka na ciebie w Gospodzie pod Zielonym gryfem czy w Gospodzie przymierza) i od tego Pół-Orka który próbuje cię zabić dałem te liściki Aribeth ale dalej nie mogę się dostać do Luskanu pomocy proszę
Odpowiedz
Powinieneś następnie porozmawiać z Aarinem Gendem. Powie Ci, że strażnik jest jego dobrym znajomym i on przepuści cię przez bramę. Następnie idziesz do bramu Luskanu(powinien pojawić się owy strażnik) i rozmawiasz z nim. Wtedy dopiero możesz otworzyć bramę.
Odpowiedz
Oki Spróbuje

[Dodano po chwili]

Bez Skutku ... no nic najwyżej nie przejdę tej gry niewem czy może to jakiś bug czy coś ale już się poddaję
Odpowiedz

Użytkownik Tyrael dnia pon, 18 cze 2007 - 19:15 napisał

Oki Spróbuje

[Dodano po chwili]

Bez Skutku ... no nic najwyżej nie przejdę tej gry niewem czy może to jakiś bug czy coś ale już się poddaję 

[post="70061"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Bez skutku, czyli? Nie ma strażnika, czy coś innego? Opisz dokładniej swój problem a nie od razu się poddajesz - co z Ciebie za wojownik?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
jest 2 strażników tylko ciągle niedają mi przejść do Luskanu dostarczyłem 4 dowody poszlem do Ariana dałem dowody do poczytania Aribeth no i nic myśle że to jakiś bug





i nie jestem jakimś tam Wojownikiem tylko Zabójcą
Odpowiedz
To spytaj Aariana jak dostać się do Luskanu, a wtedy ci powie. Jak ci opowie, to pojawi się trzeci strażnik i z nim należy wtedy pogadać.
Odpowiedz
zrobiłem tak i dalej nie daje rady nie wiem może mam popsutą grę ...

[Dodano po chwili]

Kurcze Szkoda bo tak chciałem skończyć tą gre

[Dodano po chwili]

czyli nikt nie może mi pomóc ?
Odpowiedz
Zagraj od początku. Przynajmniej nasycisz się dodatkowo niepowtarzalnym klimatem gry, hehe... A poważnie - kiedyś miałem buga z wrotami na szczycie Wieży Sztuk (znana sprawa...), nie miałem sejwów i po prostu zacząłem od początku. Korona mi z głowy nie spadła.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
albo zabij strażników i zabierz klucz z ich zwłok powinno działać mój brat tak (podobno) zrobił
Odpowiedz
Zabijałem strażników i nie mieli żadnego kluczyka tylko po długim mieczu i tarczy, a za bardzo mi się nie chce zdobywać tych dowodów czwarty raz ponieważ zaczynałem grę kilka razy od nowa ale mimo to spróbuje jeszcze raz ...

[Dodano po chwili]

a czy możecie powiedzieć mi jak wy to zrobiliście i w jakiej kolejności ???
Odpowiedz
kurcze dawno to było.... to było mniej-więcej tak:

1.zdobyłem wszystkie dowody(3 albo 4, nie jestem pewny)
2.Porozmawiałem z Aribeth a ona powiedziała żebym porozmawiał z Airanem(czy jak mu tam)
3.Pogadałem z Airanem a on powiedział coś w stylu że pogada ze strażnikami blebleble... Masz do nich iść to cię przepuszczą(czy coś w tym stylu)
4.Ide do Bram luskanu przechodze przez nią załatwiam kilku frajerów i używam kamienia przywołania i przenosze się do takiego miejsca gdzie jest Airan... reszty ci nie zdradze bo to nie o to chodzi

P.S.Może przeczytaj solucje to ci może pomóc. Przosze bardzo:

http://gexe.pl/Neverwinter-Nights-art227.html
Odpowiedz
No cóż, nie wiem jaki posiadasz poziom doświadczenia, ale nim osiągnąłem 10, zarówno Aarin jak i Aribeth odradzali mi wyruszenie w drogę, jako że posiadam zbyt mało doświadczenia. Możliwe że przy poziomach niż 9> po prostu uniemożliwiają ci przejście przez bramy Luskanu, w "ochronie" przed czającymi się tam niebezpieczeństwami. ;-). Prawdopodobnym może też być, iż nie zdobyłeś dzienników i listów agentów z Luskan (Niziołek zabójca na trakcie, agent w Czarnystawie itp.) Odnalezienie conajmniej dwóch jest wymagane by dostać się do miasta.
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
solucje mi nie pomogły ale zobaczę z tym poziomem doświadczenia mi zawsze brat doradzał żeby wpisać od początku gry GiveXP no wpisywałem ...

[Dodano po chwili]

4 dowody spokojnie zdobędę oki dam rade

[Dodano po chwili]

przeszłem grę całą ! tylko w zakończeniu niebyło nic o Aribeth

Można zamykać temat
Odpowiedz
Powiedzcie mi dla czego nie moge wejsc do Luskanu wydaje mi sie ze zrobilem wszystko co mialem do zrobienia we wszystkich Traktach, Knieji itd.
Odpowiedz
A zaniosłeś wszystkie przedmioty Aribeth?
Odpowiedz
No księgę i jakies informacje wczesniej a za kazdym razem kiedy chce z nią pogadać to nie mam jej nic nowego do powiedzenia chyba ze trzeba to zadanie z wilkołakami koniecznie zrobic bo to jedyne czego nie wypelnilem chyba...
Odpowiedz
ja nie zrobilem zadania z wilkolakiem i przeszedlem do luskanu bez przeszkod... tylko pogadalem z Aarinem zeby zalatwil przejscie do luskanu i to wszystko potem podchodzisz i mowisz do dowodcy przy bramie a on juz wie ze ma cie wpuscic na twoj rozkaz
Odpowiedz
Luknołem do solucji bo nie mogłem nic wymyślić i było w POZOSTAŁE ZADANIA napisane tak : "jeśli jesteś magiem po rozmowie wejdź do obszaru który znajduje się za nią. Tutaj możesz stworzyć sobie jakieś magiczne przedmioty. Jest tu też Sear Bodkin u którego możesz zakupić wszystkie potrzebne przedmioty. Gdy już pobawiłeś się z tworzeniem przedmiotów idź do Aribeth i daj jej drugi dowód." - nie wiem o jaki dowód tu chodzi może czegoś nie wziąłem z jakiegoś obszaru ?
Odpowiedz
Ogólnie to trzeba poznosić do niej wszystkie księgi, dzienniki i notatki. Wtedy zawsze przepuśći
Odpowiedz
No wiem i mam tego troche w ekwipunku ale kiedy z nią gadam z rozmowy się wnioskuje ze nie moge nic jej dac ani przekazac zadnych inf. o sekcie...a Luskan dalej zamknięty No nic pokombinuje cos jeszcze moze mi sie uda cos zrobic
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z wejściem do Luskanu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...