Admin&Mod Log

Czasowa kasacja (12 czerwca 20:00) tematu Łuski smoka w NWN. Jest już taki temat.

[Dodano po chwili]

Kasacja tematu Przeniesienie postaci z BG 2 do NWN w NWN. Jest już taki temat.

[Dodano po chwili]

Temat Scrrenshot w Obku został oznaczony do czasowej kasacji (13 czerwca 20:00). Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamykam temat: "Paladyni- zabiłem palka"
Powód: Kwestai rozwiązana, a Pazorrrrrro już ze swoją szabelką Spamer +2 się rozpędza
Odpowiedz
Post Kafiego z tematu Gdzie jest Lee? w G3 został wykasowany. Spam.

Temat Gdzie jest Lee? w G3 został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu Titanium w dziale: Sugestie i Propozycje oraz 10% dla tego pana za czyn w.w.

[Dodano po chwili]

Modyfikacja siga Yale'Mallisa Powód: trochę za dluga ona była, a user najwyraźniej się nie poczuwał do tego by to zrobić samemu nawet mimo prośby.
Odpowiedz
Tematy Klątwa Jaheiry oraz Jak najłatwiej zepsuć reputację?, w dziale Baldur's Gate II, zostały zamknięte.

Powód ? Problemy rozwiązane.

[Dodano po chwili]

Połączenie tematów Viconia oraz Viconia i złe postacie, w dziale Baldur's Gate II.

Powód ? Podobna tematyka.
Odpowiedz
Post klaudiXa z temat Screeny w G2 został wykasowany. Zawierał jedynie emota.

Temat Gdzie można znaleźć: miecz królewski... w G3 zamknięty, bo spam zaczynał się robić.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przeniesienie postów Avalangera i DeBego z tematu
"Najbardziej Hardcorowe Przejścia i Batalie" do "Walka z Kangaxxem", w dziale Baldur's Gate II.

Powód ? Rozmowa nie na temat.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu: Xardas..., Jak do niego się dostać?

Rozwiązany problem.

[Dodano po chwili]

Temat Zamknięty: To wszystko?
Wyczerpany temat & Rozwiązany.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Użytkownik Ragnil dostał 10% ostrzeżenia. Powód: Mimo wcześniejszych uwag pisał o rzeczy nie związanej z tematem.
Jego ostatni post w temacie: http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=6346 zniknie jutro o 12.
A jak dalej będziesz miał gdzieś ostrzeżenia to sobie zrobisz przymusowy odpoczynek od forum i nie będzie problemu.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Kasacja 4 postów z tematu 3500,3507 (Faerun -> Rozprawy). Nic innego jak OT.
Odpowiedz
Temat Jak przekonać Ur-Shaka, aby się odezwał? w G1 został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Elioler Latoner w temacie "Kamień duszy smoka-ożywieńca, co z tym zrobić ??"

Treść: "ja to tego nigdy nie zbieram"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czasowa kasacja (19 czerwca 22:00) tematu Pytania w G1. Do takiego czegoś jest stosowny dział.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Debego w temacie M.Krezysztofa o data3 w dziale BG. Powódl: Offtopicowe dogryzanie koledze.
Odpowiedz
Morrowind:

Zamknęłam tematy "Morrowind w 15 minut" - bo... Bo. Raczej nie jest potrzebny do rozgrywki.
I jeszcze "Plantacja Dren", czyli odkrywanie amjeriki po raz nty. Nie wiem co z takim czymś robić, może wkleję post do ogólnej pomocy, w każdym razie nie sądzę, by taki temat był potrzebny.
Oprócz tego pokasowałam kilka pomniejszych i mniej ważnych postów, nie wnoszących nic do niektórych... dyskusji.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Wywaliłem temat SWJK2JO autorstwa M.K. Powód: jest już taki temat; kolejny z cyklu: "napisze cie jak wam sie podoba bo mi sie podoba".
Odpowiedz
Kasacja postu Mistrz Krezysztof z tematu Neverwinter Nights Update. Treść posta: 'Psychol'. Dodatkowo wymieniony wyżej pan otrzymuje 10% ostrzeżenia za obrazę innego użytkownika.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat "Plantacja Dren" połączyłam z Pomocą. Nie widzę wyraźnych powodów dla zakładania odrębnego wątku na temat. Jest to pewne miejsce w grze, do którego trafia prędzej czy później każdy gracz Morka (wymaga tego niemal każdy scenariusz), tymczasem z posta wynika że jest to "jedno z tych zajefajnych miejsc do wzbogacania się", czyli kolejna powtórka z rozrywki w postaci wątku, w którym wypowiedzą się 3-4 osoby, a potem temat uschnie i zawiśnie.

Użytkowniku Zola, może za miękka jestem, ale za odgrażanie się PM za zamknięcie tematu nie ukaram ostem, jednak jeśli się to powtórzy, zrobię to na pewno.

Zamknęłam tematy:
"Latające buty"
"Królowa Skrzydeł Nietoperzy"
"Morrowind PL a ANG? co lepsze?"
"mam problem z początkową misją"
"Spaczenie!"
"Problemy z przejściem misji"
I kilka innych pomniejszych

Połączyłam 2 tematy traktujące o "najlepszych" klasach.
A to dopiero początek.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Temat Jak wrócić do krain zewnętrznych? oraz I co dalej robic? w P:T zostały połączone.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...