A/Q Game

EDIT: OOps, znowu mnie ktoś wyprzedził.

Z jakimi liczbami kojarzy się serial "Lost"?

Hasło: Sapkowski
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Najbardziej zasapany pisarz fantasy w Polsce?

Hasło: Windows.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Nowa, zmutowana odmiana hiszpanek?

kalafior
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Śmiercionośne warzywo z horrorów

Adam Małysz
Kto trzymie moje gogle?

Hasło: Kilof.


Tonari no Totoro!
Najbardziej alkoholowy napój na świecie?

Hasło: Pepsi.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Konkurencja Coca Coli?

Roman

Cytat

Roman

Kto w swej łasce udzielił gimnazjalistom Prawa Mundurków?

Prawo Mundurków
Co na całe szczęście mnie ominie?

Hasło: Dostojewski


Tonari no Totoro!
Kto napisał Zbrodnię Ikara?

kapalin
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

jak nazwiemy lina z kapą?

nóż do tapet


Cytat

nóż do tapet

Co nie zastąpi dłuta?

sprzedam teściową
Super okazja na Allegro?

Burak
Warzywo często wiązane z panem L.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

A gdzie hasło?
No tak Sorry.

Ćwikła
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Czego jest strasznie dużo w horrorach?

Hasło: I żadne krzyki ani płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Złota myśl Lecha?

kaczki
← Gildia Błaznów
Wczytywanie...