[GIII] Bugi jakie znaleźliście w GIII

Dziwna sprawa... . Wiesz to na 100 % nie jest bug...Może zabijałeś orków w Geldern, albo narobiłeś jakieś awantury.....Dobra, zabij wszystkich i na koniec okradnij Groka i po krzyku...
Odpowiedz
aaaa. teraz mi się przypomniało. pobiłem jednego orka(bo taka była misja) ale przypadkowo jeszcze 1 najemnika pobiłem. chyba będę musiał całe miasto wyrżnąć. nic innego mi nie pozostaje. dzięki pasoro


Odpowiedz
A nie wyzwoliles czasem miast?Za pobicie orka i najemnika zplacilbys kare.
Odpowiedz
Też to może być, ale nie wiadomo...może po prostu orkowie cię nie lubią....
Odpowiedz
już wyzwoliłem trochę miast(ardea, cape dun, montera, silden, vengard). może dlatego. ale i tak nie mam wyjścia... muszę całe geldern wybić. tylko mi szkoda że misji u groka nie zrobię... oby tylko ta mapa była w jego ciele


Odpowiedz
Mi się Avogardo zaciął i nie mógł pójść do Trelis, a co za tym idzie, nie miałem odpowiedniej ilości reputacji i nie mogłem spotkac sie z Vakiem.... Strasznie mi to skomplikowało życie, ale jakoś sobie poradziłem.....
Odpowiedz
po podbiciu Geldern Grok niestety nie miał tej mapy z artefaktami ale jakoś się bez niej obejdę... poza tym atakują mnie już wszyscy najemnicy, których spotkam

[Dodano po chwili]

Zapewne jak wszyscy wiecie mając 0 pkt życia się nie żyje. Jednak ja żyłem...


Odpowiedz
Dla mnie w G3 jest ułatwienie, bo kiedy bije nas jakiś potwór to naciskamy klawisz"B" klikamy zakładkę ekwipunku i uzupełniamy życie i klikamy "B" i bijemy dalej. Więc twórcy G3 pomyśleli o czymś co zmieni klimat, a może to jakaś wskazówka . . .
Odpowiedz
Pomocyyyyy Mam problem z umiejętnością Ulepszanie Szat\Lekki pancerz Otóż Karrypto (vengard) mnie tego nauczyl a moja gwiezdna kieszonkowa szata maga ognia (k**wa 65 000 zeta) nadal ma 45 45 40 czy jakoś tak.
Lfp for GvG
Odpowiedz
Ta umiejętność nie działa!!! Jest to jeden z wielu bugów w Gothicu III...


Odpowiedz
Ja przechodzę G3 drugi raz [pewnie nie ostatni] i nie miałem takich bugów [odpukać w niemalowane ] niemożliwość wykonania jakiegoś zadania czy coś w tym stylu /nie twierdzę, że takowych nie ma/.
A takie błędy jak:
wpadanie po pas w ziemię, jakieś postacie w skałach, ładowanie gry bez budynków etc.
to może wina karty graficznej lub sterowników? Ale mogę się mylić.
Ja też nie mam takiej wypasionej grafy ale takich błędów jw. to raczej sobie nie przypominam.
Pozdrawiam wszystkich zapalonych graczy.



--------------------
Chcesz zostać wampirem?
http://s12.bitefight.....php?uid=61128]
Odpowiedz
JA z kolei miałem takiego ciekawego buga, który polegał na tym, iż przeciwnicy wnikali w ziemię i atakowali mnie chociaż nawet i ch nie widziałem i nie dało się ich zranić najgorsze to było w momencie gdy miałem odbić kopalnię, której strzegły wilki. Rozwaliło mnie 5 wilko-kretów:/. Tzn chyba ich było 5
Odpowiedz
zdarzało się wam że questowe zwierzaki znikały pod ziemią? ja tak mialem z tymi zaplutymi kundlami koło wilczej kopalni. Irytowało mnie, że ten "eager slave" stał tam i machał pięściami w powietrze, i nie moglem dokończyć questa... :\ ale oto - wyszły spod ziemi, dostały po jednym strzale w leb z bastarda i quest completed

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz

Użytkownik Spond dnia pon, 27 lis 2006 - 18:39 napisał

Hmm no tak bugi z zadaniami się zdarzają sam mam dwa: Porządki Wenzela w Cape Dun- po zabiciu wszystkich nic się nie stało a on już ze mną nie gada i zbuntowany paladyn Kurt na przełęczy nie było go tam (u mojego kolei był sprawdzałem to dziś).
Ale mam jeden masakryczny przez który nie mogę zrobić kilku zadań mianowicie miałem towarzysza który wlazł w ścianę jaskini(TAK do tekstór) i nie mogę nikogo do siebie przyłączyć bo gra uważa że ciągle jest on ze mną   --- jak by ktoś mógł mi coś na to poradzić to będę bardzo wdzięczny (tylko nie piszcie: ja wiem jak-zacznij od nowa).

[post="50618"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


miałem podobną sytuacje . Ork z którym , wybrałem się na polowanie po wejściu do jaskini wbił mi się w ścianę. Na szczęście dla mnie sam mnie znalazł. Innym razem Angar wlazł w ścianę grobowca w Varancie tak długo kombinowałem aż wrócił z zaświatów . Cała tajemnica polega na tym że on cały czas podąża za tobą i tylko od szczęśliwego trafu zależy , gdzie i kiedy znajdzie dogodne warunki (ukształtowanie terenu ) żeby wrócić na plansze gry . Jak już coś takiego się stanie należy gościa " wciągnąć " przez ustawienie ( nie dosłownie , bo jest to proces dynamiczny a nie statyczny) naszego bohatera w odpowiednim miejscu .
Odpowiedz
Po ,,oddaniu'' Yasmin kupcowi i zaliczeniu (bez skojarzeń ) misji, owa dziewoja pojawia się w oazie by znowu kręcic szczerbatym dupskiem
Lfp for GvG
Odpowiedz
czesc wam! czy ktos wie czemu mi sie nie chca odnotowywac questy w dzienniku dotyczacym Monastery?. Ja je robie i chce zobaczyc ile juz mam zrobionych a tam nic nie ma. czysto. Wiem ze je wykonuje ,ale nie wiem ile juz mam ,bo tam nic nie ma napisane. Czemu? czy to znow jakis bug? czy w innych miastach tez tak bedzie ?
Prosze o szybka odpowiedz i dziekuje z gory

[Dodano po chwili]

Mam taki bug ,ze nie chca mi sie odnotowywac questy w dzienniku a propos Monastery? Nie wiem czemu i tu pytanie. czy ktos z was zna patcha ,zeby tak sie nie dzilo? I nastepne pytanie. czy to mi nie rozwali gry jak go zastosuje? Czy lepiej ich nie stosoac?
Prosze o szubka odp i dzieki z gory
Odpowiedz
Mam taki sam problem nikogo nie pobilem ani najemnika ani orka a przerabialem to na rozne sposoby no i nic jak ide do tego szamana grocka no to mowi jak wyzej i mnie atakuje nie wiem co jest
Odpowiedz
dobra a tak wku******** bug mieliście? Znalazłem wszystkie skrzynki, brakowało mi tylko jednej ściągłem tuzin mapek i dupa ostatnią skrzynkę z gniewem innosa wjeb*** nie wiadomo gdzie.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
← Gothic

Bugi jakie znaleźliście w GIII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...