[TESIV] Oblivion - problem z instalacją

Witam!
Od kilku godzin bezskutecznie probuje zainstalowac Obliviona. Podczas instalacji, mniej wiecej w polowie, podczas kopiowania pliku "compressed.bsa" (textures), wyskakuje okienko informujace o "katastrofalnym bledzie" i instalacja zostaje zakonczona. Probowalem skopiowac zawartosc plytki na dysk i odpalic instalacje stamtad, ale problem pozostaje. Rowniez instalcja najnowszych aktualizacji windowsa nie pomaga. Czy macie jakies rady mogace sluzyc rozwiazaniu mojego problemu
Odpowiedz
Ja mam kilka rad. Zacząłbym od:

podania czy instalujesz oryginał czy pirat?
z jakiego napędu odczytujesz płytę?
w jakim stanie jest płyta?
czy na innym kompie też się tak gra zachowuje?
Odpowiedz
Plytka to oryginal, nie jest porysowana ani nie ma zadnych uszkodzen. Odczytuje oczywiscie w napedzie DVD (LG) U kolegi zachowuje sie tak samo. Wiem, ze moge wymienic ja na nowa, ale czy moge kontynuowac instalacje bez tego kroku?
Odpowiedz
A jak kopiowałeś na dysk? Przez robienie obrazu plyty?

Skoro piszesz, że na innych kompach jest to samo to ja bym raczej leciał wymieniać płytkę. Wygląda na to, że coś zostało na niej źle wypalone.

Mógłbyś jeszcze spróbować przemielić płytę przez jakiś program do analizowania płyt. On by ci czarno na białym podał czy to jest kwestia jakichś uszkodzonych sektorów.
Odpowiedz
A jakiego masz Windowsa?? Bo też miałem niezłe cyrki z instalacją Obliviona(miałem zwykłego XP). Jednak gdy zainstalowałem Service Packa 2 to problemy zniknęły.


Odpowiedz
To ja tracę pomysły. Przejrzałem Google i nic nie znalazłem. Wygląda na to, że trafiłeś na wadliwy egzemplarz plytki... tylko ten cdcheck. Ja bym wymienił. Innej rady nie dam.
Odpowiedz
Sprawdź, czy płyta działa na innym komputerze. Jak nie będzie, to wymień.

EDIT
Dobra, doczytałem jeszcze raz. Skoro i u kolegi ci nie chodzi to wymień.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No tak, tylko ze czekanie na plytke niezbyt mi sie usmiecha. Google tez przegladalem wzdluz i wszerz przez kilka godzin hehe . To bede zalatwial dystrybutora, ale jakby cos komus przyszlo do glowy, to nie krepujcie sie napisac

[Dodano po chwili]

Nie ma juz nikt pomyslu?
Odpowiedz
Moj directx to oczywiscie wersja 9.0c, a karta graficzna to ATI Radeon Xpress 200 Series (zintegrowana na plycie, 256mb)
Odpowiedz
Na takich kartach nie chodzi gierka bo nie obsługuje chipsetów tej karty
Odpowiedz
A co karta graficzna ma do tego że gra sie nie chce zainstalować??

Jeżeli na tej karcie gra ma nie chodzić, to sprawdzić się to da tylko po instalacji...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Oblivion - problem z instalacją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...