[GIII] Super Itemy

Chciałbym sie spytać jak zdobyć następujące itemy w gothicu 3

Amulet Wojownika

Pierścień Obrony

Królewska tarcza tylko zeby nie była popsuta bo ma ją Rhobar

Miecz królewski też żeby nie był popsuty bo ma go Rhobar



Jak bez kodów te itemy zdobyć w grze??
Odpowiedz
Ani królewskiej tarczy, korony i miecza nie możesz zdobyć nie ubijając miłościwie panującego Rhobara
Odpowiedz
Ale miecz możesz lepszy znaleźć w jednej z jaskini przodków(miecz zakonu 110 obr 2H) lub w skrzynkach(Gniew Innosa)

Amulet wojownika - nie pamiętam ale możliwe że w krypcie Akashy(był tam jakiś amulet, a że Akasha był wojownikiem... xD )


A Koronę to polecam raczej Adanosa

Nooo i chyba możesz spróbować jeszcze raz zabić króla(czy to możliwe, że miecz psuje się po jednej walce?), bo nie jestem pewien, ale ja chyba nosiłem dobry xD(zaraz/dziś sprawdzę i zedytuję najwyżej).
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Amulet wojownika i pierściń obrony chyba nie znalazłem a dużo posprawdzałem. Jak ktoswie gdzie te rzeczy znalezdzi niech napisze plisss

[Dodano po chwili]

Nikt nie wie gdzie je znalezdzi??
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Jan 25 2007, 11:11 PM napisał

Amulet wojownika i pierściń obrony chyba nie znalazłem a dużo posprawdzałem. Jak ktoswie gdzie te rzeczy znalezdzi niech napisze plisss

[Dodano po chwili]

Nikt nie wie gdzie je znalezdzi??

[post="53356"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




są losowo w kufrach
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
ale w których są schowane te przedmioty??

[Dodano po chwili]

Z kąd znalezdzi te najleprze kostury magów?? bo w skrzyniach ich nie ma.
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Feb 4 2007, 09:50 PM napisał

ale w których są schowane te przedmioty??

[Dodano po chwili]

Z kąd znalezdzi te najleprze kostury magów?? bo w skrzyniach ich nie ma.

[post="53838"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





no właśnie czy wie ktoś gdzie znaleźć te kostury? bo ja znalazłem tylko kostur mroku niedaleko Silden
aha no i znalazłem a raczej kupiłem kostur maga wody od Hurita, i ,ale to chyba miała większośc z was
chodzi o kostur z dwoma ostrzami niezużyty a mam go od [prawie wszyscy kupcy koczowników] i garstka kupców asasynów]
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
hmm może w tych kufrach trudnych do otwarcia tak samo nie wiem gdzie zdobyć ten pierścien i amulet

[Dodano po chwili]

A gdzie znajde amulet żelaznej skóry, paladyna, maga, złodzieja i pierścień obrony, ochrony przed magią??

i nie mówcie że są tylko w kufrach, niektóre można znalezdzi w jaskiniach a niektóre są w kufrach ale chyba nie losowo tylko zawsze. niech ktoś napisze gdzie można te itemy znalezdzi.
Odpowiedz

Użytkownik SmokLares dnia Feb 9 2007, 12:29 PM napisał

hmm może w tych kufrach trudnych do otwarcia tak samo nie wiem gdzie zdobyć ten pierścień i amulet

[Dodano po chwili]

A gdzie znajdę amulet żelaznej skóry, paladyna, maga, złodzieja i pierścień obrony, ochrony przed magią??

i nie mówcie że są tylko w kufrach, niektóre można znaleźdź w jaskiniach a niektóre są w kufrach ale chyba nie losowo tylko zawsze. niech ktoś napisze gdzie można te itemy znaleźdź.

[post="53888"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no ale powiedz po ci to jest potrzebne? żeby mieć o troszkę leprze staty zbroi?

a teraz taka ciekawostka że tych kosturów musi być naprawdę bardzo ,bardzo dużo .Raz gdy gra mi sie już nudziła wpisałem kod "give all" heh i wiecie co sie pojawiło ... tyle kosturów
śmierci ,równwowagi, dominacji, kotur niewrażliwości ...wszystkie z wymienionych mają umiejętność regeneracja many i odpowiada jeszcze na swojej nazwy chodzi o to.
kostur dominacji =umiejętność maga ognia= regeneracja many
oczywiście było jeszcze dużo innych kosturów, ja wypisałem te najlepsze [wszystkie potrzebują 260 punktów prastarej magi]

no i pojawiły sie wszystkie amulety o których mówiłeś
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
a teraz powiedz mi jak zdobyć te przedmioty bez kodów?? pozatym takie amulety i pierścienie dużo dają więc nie mów że to nic nie daje. nikt nie wie??
Odpowiedz
Proszę powiedzcie mi gdzie jest Gniew Inosa. Kolega mi mówił, że w jakiejś jaskini z Królem Umarłych, ale chyba kłamał
Odpowiedz
Co do super itemów to najlepszą bronią jest PATYK (są 2 wokół Montery). Trochę szkoda, że nie ma go w ekwipunku ale widac PB nie chce aż takich ułatwień
Lfp for GvG
Odpowiedz
Co do Tarczy i miecza królewskiego to nie da się ich mieć nie zużytych

A co do innych to nie wiem.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
A można kupić gdzieś tarczę paladyna albo runiczną?

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Runiczną tarczę możesz znaleźć w skrzynce #27, natomiast tarczę paladyna wydaje mi się że tylko od paladyna(oczywiście nie po dobroci )


Odpowiedz
Świetnym pomysłem na początek jest sklepanie Javiera ( nie zabijaj go ) Okradamy go (cóż to za okropne słowo ). Robimy obrót w tył nagadujemy Norrisa (Chucka) o nauce parowania tarczą i po sprawie.
Lfp for GvG
Odpowiedz
Mam "worn" paladin's shield, ale zastanawialem sie czy mozna miec "nówkę"

a swoją mam z truchła paladyna-renegata

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
można zdobyć blueprint miecza przodków NIE z tych skrzyń? (#39)

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
← Gothic

Super Itemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...