[Torment] Problem z grą PT

Witam
Moj komputer: A1800+, 768 ram, GeForce 2 Tit 64mb. Zainstalowany windows xp z najnowszymi uaktualnieniami. Wiec tak: gra normalnie sie zainstalowala, gdy uruchamiam PT uzycie procesora rowna sie 100%. Tworze postac, zaczynam gadac z czachą, a tu komputer resetuje się, nie wywala do pulpitu, tylko resa dostaje. Mysle, ze to jest od przeciazenia procesora. Wie ktos, co zrobic aby ta gra nie wykorzystawala calego procesora? Zeby uzycie zmniejszyc.

Pozdrowienia
Odpowiedz
To nie jest pytanie bezpośrednio związane z grą. Polecam sprawdzić Twój egzemplarz gry na innym komputerze. Co do zużycia procesora - możesz wyłączyć pewne procesy w zakładce "Menadżer Zadań", ale polecam robić to NIEZWYKLE OSTROŻNIE, gdyż możesz powyłączać zbyt wiele rzeczy.
Ta gra nie wykorzystuje całego procesora. Być może kto inny zna odpowiedź, ale zdaje mi się, że to nie jest dobre miejsce na takie pytania.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
wiec mam problem mam windows 98 pentium 3 64 ram ipt i kiedy wlanczam tormenta wybieram nowe zycie i wciskam ok to przenosze sie do kostnicy gdzie zaczynamy gre podchodzi do mnie czaszka i komp sie wiesza i resetuje prosze o pomoc bo uwielbiam te gre

Edit nazwy tematu.
Odpowiedz
ja mam Duron'a 850 MHz, winde 98, 128 ramu i nie mam problemow z gra. wiec nie mam pomyslow co zrobic z Twoim problemem.
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
Odpowiedz
juz sobie poradzilem musze dzwiek wylanczac w duzych miejscach np plac ula kuznia podziemia itp;p troche lipnie ale wszystko dla tormenta
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z grą PT - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...