CD-Projekt

Ja zamówiłem..... a co do CD uważam że zadna firma sie nie angażuje w polonizowanie gier z dwóch powodów, po pierwsze CD istnieje za długo i ma swoich stałych klientów, a po drugie prawdopodobnie jest brak sponsorów.... czyli kasy :?
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
ja tez zamowilem i wyczekuje nawet sobie antyrame (taka przezroczysta) kupilem, zeby powiesic na scianie
Odpowiedz
Hawkwood napisał:

Cytat

Taaaak, faktycznie cdprojekt nie ma konkurenta na polskim rynku. Ciekawe tylko dlaczego?


Po prostu Polakom brakuje zdolności. Nawet CD - Project szukał grafików komputerowych (chyba). Umieszczał o tym reklamy w gazetach. CD - Project jest najlepszym dystrybutorem w Polsce (ale i tak do perfekcji duuuuużo mu brakuje) i nic nie wskazuje na to, aby coś miało się zmienić.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Chyba trzeba to jakoś podsumować i spuścić kurtynę milczenia nad tym całym... Wydaje mi się, że słowa: "siąść i płakać" dobrze oddają nastrój na polskim rynku gier.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Czasami sie ciesze, ze mieszkam w Niemczech :mrgreen: Gwoli scislosci to jakos spolszczenia robione przez fanow-fanatykow sa lepsze. Poniewaz bledy to sie da przezyc, ale nie jesli ktos cos tlumaczy o czym kompletnie nie ma pojecia... To tak jakby usadzic kanalarza z umiejetnoscia anglika do tlumaczenia fabuly Morrowind... Tytuly filmow tez czasami sa fajnie tlumaczone, ale to juz inny temat 8)
Odpowiedz
a ja na dal nie wiem ktory idiota zrobil zie Die Hard Szklana Pulapke!! kurde, az mi sie adrenalina podniosla
Odpowiedz
Pewnie CD - Project .

Olo napisał:

Cytat

wydaje m sie że oni myślą tak: skoro nie ma konkurencji to se możemy pozwalać na bimbanie


Pewnie tak myślą, ale jak już było mówione, ze kiedyś się na tym przejadą.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Miejmy nadzieje, bo juz długo z nimi nie wytrzymam i specjalnie dla was pojade do ich siedziby sie wysadze.......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
I będziesz kupował gry z Cenegi :wink:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jak sie wysadze to nie będe w satnie kupować czegoś...... :wink:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Wiesz, mozna przeciez usiasc ze snajperka w oknie i czegac tak dlugo, az cysterna bedzie przejezdzac :mrgreen: Ale tez nie przesadzajcie wszyscy... Lepszy rydz nic nic
Odpowiedz
wiesz co, ja do tlumaczen cd projektu nic ine mam (no, moze poza morrowindem, ale mi to nie przeszkadza, bo i tak tego nie lubie ) a wole kupowac z cdp niz z cenegi
Odpowiedz

Cytat

Pewnie CD - Project



Pewnie tak myślą, ale jak już było mówione, ze kiedyś się na tym przejadą.


Jak TP sie teraz powoli rozjezdza z powodu konkurencj to to samo bedzie z cdp...
Ale to najpierw wiecej ludzi musi grac w gry bo tak to to bedzie nieoplacalny interes
Odpowiedz
Spokojnie, sporo ludzi jeszcze gra. Chodzi tylko, aby grać w oryginalne gry, bo tylko ze sprzedaży takich producenci i dystrybutorzy mają zysk. A jak nie mają - zwijają interes i odlatują w siną dal.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Devilus napisał:

Cytat

Ale to najpierw wiecej ludzi musi grac w gry bo tak to to bedzie nieoplacalny interes


Ale musi grać w gry CD - Project. Bo są ludzie, którzy np. znają bardzo dobrze niemiecki czy angielski i mają wtyki w tych krajach, to zagrają w nieprzetłumaczone giery i nie będzie im to przeszkadzało. Poza tym dużo ludzi woli gry z oryginalnym językiem niż z polską lokalizacją.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Poza tym dużo ludzi woli gry z oryginalnym językiem niż z polską lokalizacją.


Jest i na to rada: wersja oryginalna z polskimi napisami. Tak zrobiono w przypadku KotOR i wyszło im całkiem zgrabnie.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
I wyszło by im także z Morrowindem(gdyby nie zaczęli stawaić kupy błędów).....A co doTP'sa miejmy nadzieje że Ci zapchleni złodzieje też przejadą się na swoim interesie....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
a teraz na cdprojekcie pojawił się dosyć ciekawy konkurs, myślę że warto:



"Zasady zabawy są niezwykle proste! Otóż codziennie skrypt losować będzie dokładną godzinę (wraz z minutami i sekundami) - nagrody powędrują do pięciu pierwszych osób, które danego dnia wejdą na naszą stronę po wylosowanej godzinie. Oczywiście wybrana godzina ujawniona zostanie dopiero w chwili ogłaszania zwycięzców z danego dnia. W konkursie może brać udział każdy posiadacz aktywnego konta MÓJ CDPROJEKT będący na nie zalogowany! Ksywki szczęśliwców publikowane będą na łamach naszej strony WWW tego samego dnia. "

Odpowiedz
ja wam mowie, cd projekt rzadzi na polskim rynku, a np. takimi konkursami tylko zwieksza swa popularnosc cdprojekt rlz
Odpowiedz
Ja z tego obrazka chcę Edycje Kolekcjonerską Neverwinter Nights, albo Morrowind . A wiecie, że Morrowind za 29,90 w Exkstra Klasyce się ukazał. To się dopiero 'low price' nazywa .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Karczma

CD-Projekt - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...