[Archiwalny] Ingerencja w moją sygnaturę

Ktoś z opów zmienił gifa w sygnaturce. Dlaczego? Pomijam fakt bananowej wojny, która miał być zabawą.
Zmiana mojego gifa bez uzasadnionej przyczyny raczej była smutna. A jak chcemy uzasadniać to wojną to może w ogóle jako, że macie opa wykasujecie nam wszystkim z Zakonu Banana sygnaturki i nic nie pozwolicie. To raczej przykre.
Więc prosił bym o jakieś sensowne uzasadnienie lub przywrócenie mojego gifa tańczącego banana i wszystkim, którzy go mają.
Dziękuję.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

To że miałeś zmienioną sygne musiało coś znaczyć. Nie oczekuj tego że teraz wszyscy zaczną cię przepraszać błagać o litość. Widać komuś ta "wojna z koziej Du%#" się Cho#@$nie nie podoba. Jakieś problemy? Chyba nie, więc płacz dalej nad swoim losem.

Cytat

Pomijam fakt bananowej wojny,

Dał bym tutaj coś takiego. "Pomijam fakt bezsensownej dziecinnej bananowej wojny,"

Żenada że się jeszcze o to czepiasz. Dziecinne to jak [cenzored]


[Dodano po chwili]

Cytat

że macie opa wykasujecie nam wszystkim z Zakonu Banana sygnaturki i nic nie pozwolicie.

Podsunąłeś nam genialny pomysł, większość ludzi na tym forum, zaczyna denerwować skaczące banany w większości postach. Dojdzie do tego że sygny zostaną skasowane.
Dobra rada. Zrób sobie lepszą sygne, a nie paraduj z bananem jak małpiszon.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ven, jak nie masz nic sensownego ani uzasadniającego do powiedzenia to zamilcz... Sama ciekawa jestem kto ingeruje w sygnatury userów, gdy nie łamią one regulaminu... bo ciekawa jestem czy jeśli wstawię sobie do sygnaturki tańczącą marchewkę to też ona "cudownie" zniknie?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
No właśnie Ven. Co ty w ogóle tu odstawiasz i prezentujesz?!

Wszelkie zmiany sygnatur i avków powinny być zgłaszane w logu, a do tego wyjaśniane z userem. Zasadniczo najpierw się rozmawia z użytkownikiem prosząc go o zmiane a potem (w razie problemów) mu się ją modyfikuje. Nie rozumiem dlaczego coś komuś usunięto bez słowa. Wojna nie wojna miała charakter zabawy, a nie jakiejś kłótni.

Rozumiem jakby ktoś tam miał jakieś bluzgi albo inne nieciekawe rzeczy to wtedy można ciachnąć ale nawet wtedy trzeba by o tym poinformować.
Okey. W tej sprawie już się nie wypowiem. Zamykam gębę i wywalam klucz.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Macie naprawdę jakieś dziwne problemy z tymi bananami. Ja tego w ogóle nie zauważałem, dopóki się nie zaczęła o tym dyskusja. Mi tam żadne banany nie przeszkadzają. Niech wypisują sobie ludzie w swoich sygach co chcą, ich sprawa. Rzadko kiedy zwracam uwagi na nie, chyba że coś ciekawego. Bardziej interesuję się postami.
A wyjazd Vena był trochę nieodpowiedni. Nie trzeba od razu tak nadskakiwać tylko z tego powodu, że się coś nie podoba i wysoce irytuje.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Czyli mam rozumieć, że to twoja sprawka Ven?

BTW. Ja od kilku lat mam wszystkie animowane gify wyłączone i żadne pierdółki nie przeszkadzają .

Cytat

Czyli mam rozumieć, że to twoja sprawka Ven?


Ekht... Ja nawet nie mam takich uprawnień żeby edytować sygny...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Przyznaję sie do winy. Nie ingerowałem jednakże w sygnaturki, takiego czegoś bez uzasadnienia bym nie zrobił. Podmieniłem jedynie uploadowany plik tańczącego banana na wybuchającego, ot wszystko. Był to taki nieprzyjemny żart z mojej strony, za który raz jeszcze przepraszam. Dam sobie spokój ze sprawą bananów, zaś analogicznego numeru nigdy nie odwalę, obiecuję.
No wiesz co ? Wstydziłbyś się! Toż to zachowanie nie godne admina... Wiecie ja bywałam złośliwa, robiłam różne numery i potrafiłam dogryźć ale nigdy nie ingerowałam w profile userów w mniejszym bądź w większym stopniu... n/c ;p
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Ta, ta nie daj się zwieść Ornikiel. Angela by ci zrobiła cos znacznie mniej fajnego .

Temat zamykam, problem rozwiązany, a Strażnik się pokajał (swoją drogą myślałem, że poszło o jakąś większą ingerencję, a nie znowu o owoce...)
← Game Exe
Wczytywanie...