[GIII] [Pomoc] Problem z artefaktami Adanosa

nie wiem jak mam zdobyć amulet Adanosa ponieważ na początku gry zabiłem wszystkich orków w Trelis i nie zabrałem przywódcy artefaktu. teraz nie wiem jak mam zdobyć ten artefakt.
Jeżeli ktoś zna rozwiązanie tego problemu to proszę o pomoc.
Artefakt z Trelis to Amulet Adanosa i jest on w posiadaniu wodza całego miasta Orka Vaka. Do Vaka dostaniesz się dopiero po uzyskaniu odpowiednio wysokiej reputacji w Trelis, co wiąże się z wykonaniem całego szeregu zadań. Wódz Orków zgodzi się oddać artefakt za kolosalną sumę 50 000 złotych monet. Jeśli tyle masz to ok, ale jeśli nie lub nie chcesz płacić to skorzystaj z drugiego wyjścia - współpracuj z buntownikami z Nemory. Nim zdobędziesz zaufanie Rebeliantów będziesz musiał wykonać kolejną porcję zadań. Dopiero wtedy razem zaatakujecie Trelis i będziesz mógł zabrać artefakt.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
A sprawdzałeś czy martwy Vak nie ma czasem przy sobie artefaktu?


Tonari no Totoro!
Vaka i całą hordę orków z miasta zabiłem już jakiś czas temu i w mieście NIE MA JUŻ żadnych ciał !!!
Calikiem możliwe że Vak porostu uciekł z miasta i nie wiem gdzie go szukać .
Nie widzę tutaj żadnej innej drogi, jak:
-wczytanie starszego zapisu gry lub rozpoczęcie jej od nowa
-mozolne szukanie Vaka
-użycie kodów (na zespawnowanie Vaka, tudzież na Amulet Adanosa)


Tonari no Totoro!
Użyłem kodu i mam już wszystkie artefakty ale zadanie związane z tym artefaktem i ze znalezieniem pięciu artefaktów Adanosa nie zniknęły. Z artefaktami bylem u Xardasa i u Rhobara i nadal każą mi przyjść jak już znajdę wszystkie. nie wiem o co chodzi i jak ten problem rozwiązać.
Być może wpisałeś kod na to, żeby amulet pojawił ci się w ekwipunku. Spróbuj wpisać ten, żeby wylądował na ziemi przed tobą, a następnie go podnieś. Mam nadzieję, że to pomoże.


Tonari no Totoro!
mógłbyś mi napisać jaki to jest kod i ewentualnie kod przywołujący Vaka. Z góry dziekuje
spawn It_Artefact_Amulet

spawn Vak

Teraz przypomniała mi się jeszcze jedna możliwość. Wpisujesz:

goto Vak

i powinieneś znaleźć sie przy nim lub przy jego ciele (może potrwać, zanim cię do niego teleportuje). Gdyby jego ciało wyparowało, to przeteleportuje cię do miejsca, gdzie ostatnio leżało...


Tonari no Totoro!
dzięki za zainteresowanie problemem . Sprawdzę wszystkie opcje dam znać czy sie udało

[Dodano po chwili]

wpisałem kod, podniosłem amulet z ziemi i teraz wszystko jest ok !! . Wielkie dzięki
← Gothic
Wczytywanie...