[BGI] Wieża Durlaga - "trzy ścieżki"

Witam,

Mam problem z questem. Jestem w Wieży Durlaga, w podziemiach, w planszy gdzie spotykam fantom Durlaga, który opowiada o trzech ścieżkach które należy przejść.
Otworzyłam już prawie wszystkie możliwe przejścia i pokonałam większość stworów. Doszłam do pomieszczenia w którym jest Islanne i po prawej stronie są ukryte drzwi. Niestety są zamknięte i nie mogę ich otworzyć. Czy ktoś wie, co zrobiłam nie tak, lub co powinnam jeszcze zrobić?

Drugie pytanie mam odnośnie tych wszystkich książek które znajdują się w podziemiach wieży Durlaga. Czy jest jakiś sens w zbieraniu ich?

proszę pomożcie bo zwariuję.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Co do 3 ścieżek to chodzi o to, o ile mnie pamięć nie myli:
1. rozmowa z posagiem, przenosi nas w inne miejsce tam wysłuchujemy 3 posagów i ich opowieści i przechodzimy próbę - pomyślna proba1 ścieżka zaliczona
2. w pomieszczeniu z runicznym dywanem - można kliknąć na 1 łoże, przenosi nas do komnaty gdzie sytuacja powtarza sie jak w punkcie pierwszym - pomyślna próba 2 ścieżka zaliczona
3. w labiryncie Większych Ghuli, eliminujemy ostatniego herszta na "G" (Garliel miał chyba czy jakoś tak), w tym momencie można otworzyć stalowe drzwi które są zamknięte - drzwi skarbca - tam chyba można kliknąć na Tron i przenosi nas znów do komnaty prób - pomyślna 3 próba, ścieżka zaliczona.4. Idziemy do ducha Durlaga a on prowadzi nas do pomieszczenia gdzie jest Islane i tam otwiera przejście do Upiornego Rycerza

Pozdrawiam serdecznie
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Wieża Durlaga - "trzy ścieżki" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...