[Diablo] [Pomoc] Mroczne knieje w pierwszym akcie

Elo
Mam problem. Zaczołem grać w diablo 2 i w akcie pierwszym w misji "W poszukiwaniu Caina" nie mogę trafić do mrocznych kniei. Podobno jakimś tunelem tam można dojść ale nie wiem jak. Tam jest Drzewo Infussa. Może mi ktoś pomóc ? Ma ktoś może screeny ?
Z góry dzieki
Pozdrawiam
Diablo robi losowe mapy, więc trudno dać screena. Będzie to "Podziemny tunel" - albo na kształt tej jaskini z pierwszego zadania, albo w formie wejścia w ścianie ze skał stanowiącej granicę mapy. Poszukaj uważnie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
No znalazłem jaskinie ale nie ma z niej innego wyjścia. Nie mam pojęcia jak to przejśc. A screen jak wygląda to drzewo może ktoś ma ?
Pozdro
Jest wyjście w formie schodków - przeszukaj uważnie każdy zakamarek...
Co do drzewa - jak będziesz w jego pobliżu pojawi sie jego wizerunek na mapie i zaatakują Cię 3 wendigo , z czego 2 będą stanowić obstawę bossa.

Screenshot002.jpgScreenshot003.jpg
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Moja wersja Diablo jest po angielsku i niestety dalej nie moge trafic do mrocznej knieji zwanej u mnie po angielsku dark wood. przeszedlem przez tunel juz ze 20 razy (underground) i lipa. Tunel ma dwa poziomy a na drugim nastepnych schodkow juz nie ma. Co mam dalej robic bo to jakas paranoja. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Więc to nie ten tunel. Musi być jeden poziom.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
W Kamiennych polach (przetłumacz sobie na ang.) jest jedna jaskinia, musisz przeszukać ją całą (każdy zakamarek) i już na pierwszym poziomie będą 2 wejścia, jedno na drugi poziom(kilka potworków) a drugie od razu przenosi cię do mrocznej kniei. Jeśli nie ma tego wejścia to chyba masz zwaloną wersję.
← Inne cRPGi
Wczytywanie...