Duch Diamentu

Jest problemik-wytłumacz te ściąganie bo trochę po chinsku no bo tu FREE i różne bzdety no i wkońcu przeglądarka sie zawiesza :<
Odpowiedz
Ściąganie gry? Naciskasz FREE, potem przepisujesz kod z obrazka do pola, które jest pod nim, a potem klikasz "Download via coś-tam" (przycisk; nic nie zmieniaj w tej liście, gdzie się coś zaznacza). Zaczyna się ściąganie.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Sorki za opóźnienia ale mam tyle roboty...
Przewidywana premiera 29 czerwca.
Będę dawać screeny z testów.
Odpowiedz
Gra nawet wporzo. Kiedyś ja sobie zrobie minigierke.
Odpowiedz
No to ja, tak jak wszyscy, stawiam 4. Gra jest bardzo dobra, jak dodasz fabułę to będzie super, a w ogóle to pierwszy raz w życiu widzę minigrę, w której można zrobić save'a w dowolnym momencie. Zaskoczyło mnie to, i to bardzo pozytywnie I jeszcze coś: w jednej planszy tłem są kolorowe gwiazdki, i nie wiem czy to było twoim celem, ale te kolory strasznie rozpraszają i słabo widać na nich duchy i ostrza Chociaż to całkiem pomysłowe utrudnienie I w tej planszy dobrze zsynchronizowałeś ruch ostrzy, bo startując w odpowiednim momencie w dół i nie zatrzymując się można dojechać do dolnego brzegu planszy, a przynajmniej do tego niższego zbioru ostrzy, który już łatwo pokonać I taka mała sugestia: zrób jakieś animacje, gdy duch ginie, bo to trochę głupio wygląda, jak wleci w jakąś przeszkodę, a tu nagle wszystko się zatrzymuje i jest tylko opis, co się stało Tylko żeby te animacje nie były zbyt uciążliwe, bo jak gracz zabije się po raz n-ty i znowu będzie musiał zużyć kilka sekund na oglądanie śmierci swojego ducha to sobie napsuje cierpliwości
Kurde, ale ja wymagania stawiam
I można by przenieść temat do subforum "Wasza twórczość"
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Duch Diamentu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...