[GIII] [Pomoc] Brak liter

Gram sobie w G3 ale nie ma liter..nie ma podpisów itp. nie było żadnych błędów przy instalacji
ale w grze nie ma podpisów a jak z kimś rozmawiam to nie ma głosu jak jestem w menu G3 to w ogóle nic niema!Niewidać wszytkich opcji w menu po prostu pustka!
proszę o pomoc.Z góry dzięki

Pamiętajcie że przy instalacji nie było żadnych błędów a gra jest orginalna
Nie przyszło ci do głowy, że to jest bug? Na pewno to jest bug. Zrób sobie nowy save, a jak to nie poskutkuje to zainstaluj od nowa grę....
tematu jeszcze niezamykać bo dzisiaj(27 maja 2007rok)ide sobie kupić znowu gothic 3 więc mogą być znowu te problemy a może nawet i inne
A nie lepiej zacząć od nowa grę i zobaczyć czy będzie to samo?...


Tonari no Totoro!
kupiłem nową gothic 3 ale i tak nie ma liter
A możesz pisać po polsku? To jest TEN Gothic, a nie TA Gothic. Jako taki fan chyba powinieneś to wiedzieć.

Kupiłes oryginał?
jak zainstalowałem patha to zamiast naprawić to tylko mi namieszał..musiałem instalować grę od nowa
PATCH, a nie PATH...

Możesz odpowiedzieć na pytanie, a nie klepać swoje trzy po trzy?
Dobra,to jest ORGINAŁ
a,Ekhterion-z tym wirusem heur.win.32 .. to był FAŁSZYWY alarm
ORYGINAŁ, a nie ORGINAŁ! Już ci słownik wyłączyli? O błędzie w moim nicku już nie będe wspominał...

Skoro masz oryginał to napisz list do pomocy technicznej, oni ci najszybciej pomogą. A poza tym to coś mi się nie chce wierzyć by po instalacji patchy w legalnej grze coś nie chciało chodzić. Gothic, aż tak zryty chyba nie może być...

Do której wersji spatchowałeś?


A co do wirusa to mogę tylko powiedzieć: "a nie mówiłem". Oczywiście musiałeś się wykłócać...
Może byś trochę wyluzował co? A może....grzebałeś coś w opciach w G3 i coś spaprałeś....
Czy już mówiłem ci Pasoro żebyś się nie wypowiadał na tematy o których nie masz pojęcia? Ziomek chcę pomocy, a nie gdybania w stylu :"może", "coś".

Skoro przeinstalował grę to nie może być wina tego, że grzebal w opcjach.

Ponawiam pytanie. Do której wersji spatchowałeś?
chmm..do wersji 1.8.25817.0 <--to wersja gry żeby ktoś sie niepomylił

Pasoro
ja nic niezpaprałem bo kiedy grałem przed zainstalowaniem programów to błędów niebyło ale PO instalacji i + kilka dni później instalowałem grę od nowa(niepowiem z jakiego powodu po za dużo do opowiadania)i były te blędy..kupiłem jeszcze raz Gothic 3i ten sam błąd
A mówiąc inaczej: który patch już instalowałeś? Bo ja widzę, że aktualnie jest dostępny w wersji 1.12 ( http://www.idg.pl/ftp/gry_3711/Gothic.3.Patch.1.12.html ). Ten instalowałeś czy jakiś wcześniejszy?

Po mojemu to coś ściemniasz z tym oryginałem. Jeśli kupiłes jeden to po cholerę kupowałeś drugi? Przecież poszczególne gry niczym się nie różnią. Podsumowując: nie uwierze, ze kupiłeś dwa oryginały...

Oto co znalazłem w sieci (wystarczyło znowu skorzystać z google'a)

Brak napisów w głównym Menu gry.<br />
<br />
Problem występuje na komputerach, na których wcześniej była zainstalowane DEMO lub gra Gothic 3 w innym języku niż Polski. <br />
<br />
1 sposób :<br />
<br />
1. odinstaluj grę Gothic 3<br />
2. przejdź do folderu "Moje Dokumenty"<br />
(C:\Documents and Settings\ nazwa użytkownika \Moje dokumenty)<br />
3. odszukaj folder o nazwie "Gothic 3" i następnie go usuń<br />
4. zainstaluj grę na nowo <br />
<br />
2 sposób:<br />
<br />
Można ominąć reinstalację gry. Wystarczy wejść na pulpicie w "Moje Dokumenty" i do folderu "gothic3". Następnie otworzyć w notatniku plik "UserOptions".<br />
<br />
Należy znaleźć tekst :<br />
<br />
VoiceLanguage=Polish<br />
SubtitleLanguage=Polish<br />
<br />
Jeżeli jest inny niż 'Polish' należy go skasować i wpisać 'Polish'.


A skoro masz oryginał to serio przejrzyj dokładnie instrukcje albo readme. Gdzies powinien być kontakt z pomocą techniczną... Jeśli kupiłes produkt który nie działa to masz pełne prawo do zwrotu gotówki (na czym chyba powinno ci zależeć...)

@Pasoro

Nie kozakuj, skoro ziomka spacyfikowałem to z tobą też nie będe miał problemów.
Temat można zamknąć
Naprawiłem

Skoro 'naprawił' to zamykam. Swoją drogą... śmiechu warte - Rince.
← Gothic
Wczytywanie...