[Torment] [Pomoc] Problem z punktami biegłości

Dopiero zaczynam swoją przygodę z cRPG i zaczynam właśnie od Planescape'a. Mam następujący problem ludziki. Przy awansie o następny level (póki co mam 6), ani razu nie wyskoczyła mi tablica z punktami biegłości do wykorzystania Co mam zrobic, aby ich nie stracic, ponieważ gdy patrze na swóje statystyki widze, że mam nie wykorzystane 5 punktów biegłości i nie moge ich w żaden sposób wydac Jedyna co mi wyskakuje to ogólna informacja o zaliczeniu kolejnego levelu i przyznanie punktu do cech, jednak tablicy z biegłościami nie moge zobaczyc Co jest nie tak ?
Musisz pójść do specjalnego nauczyciela, który wyuczy Cię owych biegłości. W Ulu takim właśnie trenerem jest Proforion w północno-zachodniej części miasta (wpierw musisz wykonać dla niego zadanie i po jego wykonaniu zaproponuje Ci swoje usługi).
Proforion życzy sobie za trening wykonania zadania polegającego na odzyskaniu naszyjnika. Mają go bandyci w południowo-wschodniej części Ula na lewo od baru "Pod gorejącym człowiekiem".
Runo uczy nas złodziejstwa. Na Placu Szmaciarzy Stara Mebbet nauczy nas magii (przynieść zioła z targowiska w Ulu, od Griskola wsiąść pranie). Zmienia to też naszą klasę na maga.
Kościszczur też szkoli na złodzieja itd.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Serdecznie dziękuje za pomoc i przepraszam, że takie newbie ze mnie w dziedzinie RPG Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuje
← Inne cRPGi
Wczytywanie...