[D&D] Wasz ulubiony potwór...

Jak w temacie. Moimi ulubionymi potworami są oczywiście smoki! A jakie są wasze ulubione stworki i potworki z DnD?
Odpowiedz
Złote to brzydale! Ja niebieskiego naszkicowałam i mi bardzo ładny wyszedł .
Odpowiedz
Nieumarli i stwory ze sfery roslinnosći (osobiście ise niby zajmuje to trudno żebym ich nie lubiał) Za smokami średnio przepadam ale:)
Odpowiedz
Jak naszkicowałaś, to weź zeskanuj i przyślij. Nazina napewno zamieści na stronce. Np. ja bym z chęcią coś takiego zobaczył .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja smoków i niesmoków mam od groma tylko skaner koleżanki posputy . A najbliższy jest prawie nie osiągalny . Taka głupia sprawa .
Odpowiedz
Wiem, że szkoda. Dziś za to narysowałam Lilenda na matematyce. Trochę koślawy, ale rysowałam z pamięci.
Odpowiedz
moje smoki i polniebianie... jakos tak najfajniejsi mi sie wydaja, ej to niezla jestes nie znam dziewczyny ktora by sie rpg zajmowala i w ogole wiedziala co po jest...
Odpowiedz
Ja tam demony i diabelki kocham... Stad moja xywka :mrgreen:
Odpowiedz
Feanor, ja sie eRPGami nie zjmuję. W moim otoczeniu nie ma osób, które by mnie nauczyły grać. No oprócz mojego kuzyna, którego widuję ze trzy razy do roku i moja starsza siostra. Raczej znam się na potworach niż na samych....eee......zasadach. Lubię sobie porysować kiedy myślę, że już umrę z nudów na lekcji.

P.S. Pilnie poszukuję kogoś kto nauczy mnie grać w DnD . Adres maila
smoczyca92@interia.pl
Oferta ważna cały czas, aż dam znać, że możemy zorganizować sesję .
Odpowiedz
Atis ja znam kogos kto Cie nauczy - jest to Pan Podstawka do DND ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Hahaha. baaardzo śmieszne. Bradzo chętnie kupię, ale portfel i skarbonka świecą pustkami na 5 km. A święta odpadają.
Odpowiedz
Atis jesli masz stale zlacze lub cokolwiek takiego, ze nie musisz placic za minuty to poszukaj w internecie... A jak nie to powiedz mi albo komus z forum to postaram sie znalezc i wysle na maila.
Odpowiedz
To dobrze się składa. Ja nie mam naliczania minutowego.

P.S. TAAAAKKK!! Obrazki poskanowane!!
Odpowiedz
Devilus masz we mnie sojusznika nich żyje ogień i śmierć błąchachacha (czasami mi ise wydaje że jestem obłąkany) jestem Hordmistrzem (a przynajmniej taki tutuł mi nadano gdyż zajmuje isę tworzeniem bestii do papierowych rpg a w mojim zamiłowaniu są oczywiście nieumarli i demony błachacha
Odpowiedz
Może troszeczkę jesteś obłąkany. Ale tak ciut ciut :wink:.......

A co ja mam zrobić bym miała w tobie sojusznika? :wink:
Odpowiedz
Smierc, ogien, kolor czarny i te sprawy :lol: Hehe, jak ostatnio mama mi powiedziala, ze moge sobie pokuj sam "udekorowac" to po 2 dniach mowila, zeby wszystko wrocilo na swoje miejsce... :622:
Odpowiedz
← Ogólnie

Wasz ulubiony potwór... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...