[TESIII] Znak zodiaku

Jak pierwszy raz grałem to nie pamiętam co wziąlem, ale jak gram teraz to wziąłem Czeladnika. Mam nadzieję, ze mi się przyda...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wzięłam Rumaka i w sumie mi się nie przydał, ale ogónie mam jakąś porypaną klasę(sama stworzyłam ) i inne cechy, ale nie chciało mi się grać od nowa inną postacią
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
A ja wziąłem damę, bo tak było napisane w poradniku Rumak też przydatny, jak na początku uciekasz przed jakimiś potworkami


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
A ja wziąłem Atronacha postacią niemagiczną (!) i nie żałuję, bo to zdecydowanie najlepszy znak. Spory bonus do many dla postaci bez dużej inteligencji przydaje się bardzo bardzo, a problemu z regeneracją zwalcza się miksturami domowej roboty lub w kapliczkach po odwiedzeniu 7 łask.
Atronach przydaje się zawsze i na każdym poziomie bo daje dodatkowo absorpcję magii


Skomplikowane zaklęcia zabierają dużo many a tu taka pomoc ;];] szczególnie jak nie ma 100% pewności działania



A drugi warty uwagi to Dama spore bonusy na początku, szczególnie wytrzymałościa przekłada się na całą grę

Reszta to beznadzieja
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
Za pierwszym razem wziąłem Damę i nigdy nie żałowałem. To według mnie najlepszy znak zodiaku. Bonusy od Damy są bardzo przydatne nie tylko na początku, szczególnie do wytrzymałości, choć i osobowość się przydaje.
Wątłe płomienie duchów snują się niczym całuny
Dymy i cienie u stóp Czerwonej Góry

Łuki i iglice znaczą kamienne sale
W mrocznej poświacie duchów umarłych

Krew zniszczonych palenisk i domów
Spływa rzekami w czerwieni, wykwita fontannami

Zduszeni pośród szklanych mocą umysłu wzniesionych ścian
Pokonani gospodarze drzemią w popielnych łożach

Kiedyż powstaną ze snu?
W jakimż tyglu ich dusze znów życiem zapłoną?

Jak długo jeszcze pod czerwonymi chmurami
Płonąć muszą migoczące ogniska straży?

Ileż trzeba żywotów pełnych trudu i łez
By na zawsze zamknąć ich grobowiec?
Odpowiedz
Ja wybrałem rumaka bo na początku postać dość wolno się porusza, szczególnie jak nosi na swym grzbiecie ciężki pancerz .

Użytkownik Shadowdale dnia Mar 29 2006, 09:35 PM napisał

ale ogónie mam jakąś porypaną klasę(sama stworzyłam )

[post="41883"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Według mnie dużo lepiej stworzyć własną klasę postaci. Z dostępnej listy ani jedna nie satysfakcjonowała mnie w 100%, podejrzewam że nie tylko mnie. A tworząc własną klasę wybieramy te umiejętności, które faktycznie będą nam potrzebne i których będziemy używać. Ja stworzyłem sobie połączenie wojownika ze złodziejem (ciekawe zestawienie, prawda? ).


Odpowiedz

Użytkownik Archol dnia Mar 22 2007, 02:05 PM napisał

Z dostępnej listy ani jedna nie satysfakcjonowała mnie w 100%, podejrzewam że nie tylko mnie.

[post="56693"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie musisz podejrzewać, mnie też Jak grałem za pierwszym razem, to wybrałem sobie klasę z listy... i bardzo szybko zacząłem grę od nowa Ale potem już zrobiłem sobie swoją klasę i było ok A tak w ogóle to bardziej podobają mi się gry, w których się nie wybiera klas

Heh, a może mi powiecie, o co chodzi z tym Atronachem? Nigdy nie próbowałem nim grać. Naprawdę jest taki dobry? Przecież ma blokadę many...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Mar 23 2007, 02:38 PM napisał

Nie musisz podejrzewać, mnie też Jak grałem za pierwszym razem, to wybrałem sobie klasę z listy... i bardzo szybko zacząłem grę od nowa Ale potem już zrobiłem sobie swoją klasę i było ok A tak w ogóle to bardziej podobają mi się gry, w których się nie wybiera klas

Heh, a może mi powiecie, o co chodzi z tym Atronachem? Nigdy nie próbowałem nim grać. Naprawdę jest taki dobry? Przecież ma blokadę many...

[post="56723"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Atronach jest rewelacyjny

Blokada many to mały pikuś, bo przecież będziesz jej miał duuużo więcej,
Blokada many oznacza tylko tyle że nie będzie ci się odnawiała podczas odpoczynku, natomiast spokojnie można ją uzuopełniać miksturami (a tych ma się od zatrzesięnia i to bardzo mocnych nawet przy nienajlepszej alchemii). Manę można też uzupełniać w kapliczkach (przywrócenie almsivi i jakieś tam jeszcze inne, więc w świątyniach bez problemu można sobie nabijać umiejętności magiczne - warto odwiedzić 7 łask żeby mieć za friko)
Ostatnią możliwością odzyskiwania many jest absorpcja z wrogich zaklec (przywołuje się jakiegoś strzelająceg stwora i pozwala okładać czarami, ale trwa to długo i w sumie nie warto )
Zdecydowanie najlepiej uzupełniać z mikstur własnoręcznie stworzonych ;] Gram Atronachem i jakoś nigdy mi tej many nie brakło ;]
A kolejnych gigantycznym plusem Atronacha jest właśnie absorpcja magii, co po prostu daje darmową 50% ochronę przed czarami :)

I jak tu nie kochać Atronacha Przyda się każdej postaci, nawet niemagom, żeby byli w stanmie rzucić jakieś mocniejsze zaklęcie, tym bardziej że jest ta osłona przeciw magii
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
Muszę spróbować zagrać tym znakiem


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
ej a o co chodzi ze Złodziejem, na czym polega jego zdoloność "Wyczuwanie niebezpieczeństwa Akaviri Sanktuarium 10 pkt. " ?? czy popełniłem niezłą wtopę....
Odpowiedz
Ja gram Redgardem ze względu na niezlą umiejętność posługiwania się bialą bronią, a jako znak zodiaku wybrałem Rumaka. Szybkość często się przydaje podczas uciekania przed lepszymi (Joke). Ale ogólnie rumak jest ok ze względu właśnie na szybkość.
Odpowiedz
Gram Bretonem i jestem magiem. Mój problem polega na tym, że podczas odpoczynku (na łonie natury czy też w łóżku) nie odnawia mi się mana, a mag bez czarów to jak wojownik bez miecza. Proszę o pomoc!!!!
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam to wina jednego ze Znaków zodiaku i ty właśnie chyba taki wybrałeś . Ale nie pamiętam czy na pewno. Sprawdź co daje twój znak .
Odpowiedz
Tak, ten znak to Atronach. Ma on blokadę many. Możesz ją odnawiać miksturkami lub walcząc - pochłania rzucone na ciebie zaklęcia. Podobno. Nie grałem nim.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Aha. Sprawdziłem, nazywa się to "Skarłowaciała Magia".

W każdym razie Hutang, jeśli grasz magiem to wybrałeś bardzo dobry znak. Myślę że samo pochłanianie czaru 50 pkt i podniesienie poziomu magii o 2.0 x INT zdecydowanie rekompensują te niedogodności =)
Odpowiedz
Zgadza się, Atronach (bądź też czeladnik) są niemalże konieczne, by pod koniec rozgrywki rzucać najpotężniejsze (najbardziej "manożerne") czary. W Morku jest to najlepszy wybór (zwłaszcza ze względu na mikstury many, które odnaleźć można w każdej siedzibie gildii, i bogactwo składników pozwalających stworzyć te uzupełniające nasze moce), acz w związku z wybraniem tegoż znaku w takim na przykład Oblivionie, już bym spekulował...
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Za każdym razem moją postacią był Redgard, a znakiem Rumak. Bardzo często szybkość przydawała się podczas uciekania przed lepszymi stworkami
Odpowiedz
Ja zawsze grałem Nordem ze znakiem Wojownika i nigdy nie narzekałem . Wojownik daje dobrą premę do ataku. Aha grałem klasą Wojownik (to jest własna klasa, tylko zmieniałem poszczególne umiejętności)
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Ja na starcie wziąłem Wieżę. Przydatny znak, zwłaszcza na początku. Choć nie tylko, gdy kiedyś szukałem jakiegoś magicznego przedmiotu użyłem Żebraczego Nosa i okazało się że był na półce skalnej. Co prawda później zakląłem sobie rękawice żeby otwierała mi 100 pkt., ale to było później Polecam ten znak ;]
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Znak zodiaku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...