[GII] Górnicza dolina w I Rozdziale

Zaraz jak wychodzimy z wierzy Xardasa skręcamy w lewo i widzimy półkę skalną na którą da sie wejść i skręcamy z niej w lewo i widzimy kolejną. Wspinamy się na najwyżej jak się da i zobaczymy ogromną półkę skalną po której idziemy dość daleko nawet w stronę tawerny pod martwą harpią. Zobaczymy że przesmyk sie zwęża i pozostaje nam wspiąć się na skałę wiszącą nad nami i wskakujemy nad nią. Idziemy na oko w stronę przłęczy po wysokiej górze. Na dole zobaczymy Kanjon i w zdłuż niego idziemy. Widzimy już wodospady i tylko przechodzimy nad nie i szukamy miejsca na zjazd po górze no i kierujemy się do Górniczej doliny.

Saturas
Odpowiedz
a najlepsze jest to że od razu po wyjściu z wieży Xardasa można się tam udać nawet nie będą c w mieście
Odpowiedz
Bo masz pewnie nowszą wersję gry, gdzie ten bug został naprawiony.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Apr 10 2007, 01:18 PM napisał

Bo masz pewnie nowszą wersję gry, gdzie ten bug został naprawiony.

[post="57834"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No mam, kupioną pół roku temu..
Odpowiedz
No właśnie Są w niej pewnie wszystkie możliwe patche U tych ten bug działa, co mają grę sprzed np. czterech lat.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja tez mogę wchodzić gdzie mi się podoba :Po górach itp. Mam pytanie a w nowych wersjach poprawiono grafikę-chodzi mi o to, że koło wierzy Xardasa na początku gry jak zaczynamy czy drzewa nadal latają czy już to naprawili???
Odpowiedz
O to ci chodzi? Nie naprawili.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
ja mam kupioną też z pół roku temu ale dalej mogę chodzić gdzie chcę
a jeśli chodzi o te latające drzewa to ja już tego nie mam
Odpowiedz

Użytkownik Królewski Paladyn Konrad dnia śro, 22 sie 2007 - 17:24 napisał

Używając kodów również można sie przetweleportowac do górniczej doliny.

[post="80315"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jasne, ale po użyciu kodów. Z takim bugiem można tam wejść całkiem legalnie. Tylko nie sposób wyjść...


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Gothic

Górnicza dolina w I Rozdziale - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...