Włatcy Móch

Smakowe... Często porównywany do South Parku... Moim zdaniem jest o niebo lepszy Czesiu w duecie z Higienistką wymiatają. Szczególnie to 'dzień dobryyyy' Mój ulubiony odcinek to 'Karnawau' Co tu dużo mówić...

Bye, bye maszkaro


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Niedawno zacząłem oglądać w większej ilości [kilku znajomych z liceum złapało na to fazę (tak Ekh, Gołąb i Howzan )]. Obejrzałem sobie kilka i muszę powiedzieć, że są głupie, ale bardzo śmieszne.
Najlepszą z postaci jest oczywiście Czesio, ale higienistka też jest genialna. Oglądaliście Korek do Żaby? Pani mleczarka rządzi Dzisiaj znowu obejrzałem Karnawau, "bye bye, maszkaro"
Obejrzyjcie sobie "Radyiko Babci" Taka rzeczywistość...
No i oczywiście kultowa "Andżelika" i Czesio "... bo ona nie ma wacka"
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja oglądałem prawie wszystkie, ale bardziej mi to przypomina Ed, Edd, Eddy, chociaż South Parku nie widziałem to powedziec nie mogę.

Odpowiedz
Włatcy móch to superowy serial. Oczywiście bez Czesia straciłby swój blask...Jego teksty są nie do przebicia(dzień dobry, ona nie ma wacka, smakowe, ognicho itd.) Zachęcam wszystkich do oglądania!!!


Odpowiedz
No serial fajny, nie mniej jednak do south parku mu daleko, ale pierwsze odcinki władców much były b. dobre, teraz są niestety coraz bardziej prymitywne, ale ogólnie mogą byc
Odpowiedz
Ostatni odcinek mnie zniechęcił do serii. Fakt niektóre teksty były niezłe:

- "Dwie dawki pawulo... to znaczy adrenaliny"
- Chłopaki stali tyłem do kamery i pokazywali sobie wacki. [...] Suprise. Maślana sobie nie do końca podtarł du... hehehe"

Niestety teraz już nie będą mi się oni kojarzyli z ośmiolatkami... Średnio im to wyszło. A komputerowy Marcel to nie będzie to samo


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hehe Władcy móch Fajna bajka, raz póściłem to młodszej siostrze
Odpowiedz

Użytkownik Diego158 dnia czw, 31 maj 2007 - 06:34 napisał

Hehe   Władcy móch Fajna bajka, raz póściłem to młodszej siostrze

[post="67628"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


I spodobało jej się? A co na to mamusia?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Mi tam się Czesio, aż tak nie podoba, a trzej pozostali chłopcy.

Odpowiedz
Nowe odcinki dopiero po wakacjach Żal.pl...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dla mnie Włatcy Móch to coś śmiesznego nic więcej. Niektórzy porównują to do SP. Ta bajka w ogóle się nie umywa do SP, jest śmieszna i nic więcej. Czasami zdarzają sie głupie, nudne odcinki.
Odpowiedz
Obejrzałem ze 3 odcinki (ponoć najlepsze). Podobało mi się - zrobione z głową. Ponoć już licencję wykupił ktoś inny. Czesio jest doskonały a odcinek o nazwisku Anusiak i o Andżelice - świetne. Także polecam - chociażby obejrzeć by wiedzieć, czym się niektórzy ludzie zachwycają.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To jest tak głupie, że aż śmieszne. Czesio, Frau i Hiegienistka wymiatają "Czuwaj! Czuuwaj! Czuuuwaj...
- E... Dzień dooobry..."
Odpowiedz
Włatcy Móch to jest naprawdę SUPER serial, oglądałem prawie wszystkie odcinki.




Odpowiedz
Etheriel! Nie oglądaj tego!! Nie masz skończonych 18 lat!!! Ty też Mistrzu Krezysztofie!!!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Zauważcie też to że oprócz, jak to mówi mój znajomy:"beki na maksa". Ten serial ma coś do przekazania? Że tak wymienie z pamięci, 2 odcinki:"Radyjko", to o RM, oraz "Maksymalna kontrola" o naszym byłym już ministrze edukacjii...
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Włatcy Móch - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...