[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Musisz podejsc do pobitego typka wyjac miecz i przytrzymujesz PPM{nie puszczajac},(w tym momencie powinien Ci sie zaznaczyc) i przytrzymujac PPM przytrzymujesz teraz LPM...Bezi wykonuje teraz cios{jak ja to se okreslam"patroszący"}.
Odpowiedz
Ok dzięki za szybką odpowiedź i jeszcze jedno: czyjak zabiję Javiera(reddock) będę mógł dalej uczyc się u Sebastiana (red) Oswobodziłem już Cape Dun i jestem w monterze ale swoją drogą Javier ma fajną tarczę
Lfp for GvG
Odpowiedz
Zabijając Javiera prowokujesz całe Reddock do zabicia ciebie.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
wracając z Okary chciałem iśc do Masona po misję z krowami i tu uwaga NIE ma go!! idę na farmę (tę od mleka) a tam mason dostaje omłot od najemników !!! pytanie jest takie czy mogę jakoś zrobic misję z krowami czy od razu wydac Sanforda??
Lfp for GvG
Odpowiedz
zależy po czyjej stronie jesteś. jeśli z orkami to wydaj Stanforda i zapomnij o misji z krowami, jeśli z buntownikami to nie możesz wydać Stanforda i atakują Masona to znaczy że albo jest błąd albo coś przeskrobałeś... i raczej tej misji nie zrobisz


Odpowiedz
Najlepiej wczytaj poprzedni zapis,tez tak mialem(po wczytaniu innego zapisu,na farme bic najemnikow pobiegl "Buntownik" a nie Mason).
Co do Sanforda to ja nie grajac po stronie orkow wydalem go do Marika(Powiedzalem Marikowi,ze:"znalazlem zdrajce wsrod twoch ludzi...",powiedzial,ze sie tym zajmie a zadanie sie wypelnilo.Sanford sie do mnie nie rzucal.Musisz najpierw wypelnic zadanie z listem do Okary,bo w przeciwnym razie zostanie ono anulowane).
Odpowiedz
Tyle że poprzedni zapis mam troche wcześniej więc chyba zabiję krowy (tak dla jaj) może zadziała tak jak z wilkami tam gdzie był miecz wenzela a zresztą szczam na buntowników (btw gdzie mogę coś kupic od gońców leśnych tj szata\zbroja?)
Lfp for GvG
Odpowiedz
To fajna pelerynka(nosilem ja grajac na pocztku).Zdaje sie mozna ja kupic u druida w lesie niedaleko Geldern bodajze...Runaka,ale nie jestem pewien jego imienia.
Odpowiedz
Tego i tak sie nie da wykonać ponieważ jest 12 paladynów a jednym z nich jest IVAN [nie jestem pewien imienia, ale chodzi o tego co jest z bandytami w drodze do Varantu]. Bug i tyle.
Odpowiedz
A ja nie moge wykonac questa "Porzadki Wenzela". niby trzeba wy****lic cale Cape Dun z orkow, jednak gdy juz to robie i ide zagadac z Wenzelem, to on nie reaguje i nie zalicza mi questa. OCB??
[font="Arial"]in trance... hypnotize me[/font]

Odpowiedz
jesteś pewien, że wybiłeś wszystkich orków?? nie masz już tej melodyjki wojennej?


Odpowiedz
Ktoś mi powie dokładnie gdzie jest Larson? Biegam w rejonach zaznaczonego punktu na mapie, i nigdzie go nie ma.
Odpowiedz
Hmm zabiłem krowy ale nie poszedłem do Masona bo mi go zabili ale kit z tym ide wydac sanforda a tu nic exp + złoto to wszystko Aha jeszcze nie wiem jak rozwiązac tę misję ze skradzionym złotem że niby Ashton a w poradniku jest żeby pogrzebac w skrzyni Marika co zrobiłem i kupa
Lfp for GvG
Odpowiedz
Powracajac do questa "Porzadki Wenzela"...tez tak mialem.Dopiero jak przechodzilem przez miasto natknalem sie jak stal przy bramie miasta i wtedy oddalem mu miecz(ale nie jestem pewien czy to od miacza zalezy...raczej od miejsca w ktorym stoi Wenzel) mialem opcje bodajze..."Cape Dun zostalo wyzwolone...." to dopiero questa zroblem.
Odpowiedz
Czesc wszystkim
Mam taki dziwny problem. Chodzi o quest ze szpiegowaniem dla Marika. Zebraam wszystkie opinie oprocz jednej. Nie udalo mi sie pogadac z Dominikiem.!! Jeszcze wczesniej weszlam do Montery zanim z nim pogadalam i i potem jak do niego przyszlam pierwszy raz to on nie dal mi questa ,ktory powinnam dosta automatucznie rozmawiajac z nim(tego ,,Report to the Leader of the Orcs Mercenaries in Montera"). Mie wiem czemu tak sie stalo??? Czy ktos wie?? To wszystki sprawia,ze nie moge dokonczyc tych dwoch questow.
Odpowiedz

Użytkownik Morra dnia czw, 31 maj 2007 - 23:51 napisał

Moze poprostu wystarczy wsypac magazyniarza Sanforda?

[post="67770"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ok dzieki sprobuje

Mam jeszcze jedno pytanie! Dosc smieszne.Czy ktos moze mi powiedziec jak zabic krowy ,zeby nikt sie nie zorientowal? Bo jak strzelam z luku to zawsze ktos za mna biegnie . Probowalam strzelac do krow strzalami z ognia ,a one zamiast splonac regeneruja sie po chwili???? Prosze o pomoc!

[Dodano po chwili]

oK! dAAM SOBIE RADE Z KROWAMI! pOWYBIJALAM JE ,A POTEM POSZLAM SPAC I JAK WROCILAM NA FARME TO NIKT JUZ NIC DO MNIE NIE MOWIL



[Dodano po chwili]

mam takie pytanko ! a"propos calej gry
Ja chce pracowac dla buntownikow. Wyzwolilam juz Ardee,Cape Dun i niedlugo Montere. Pytanie brzmi. Czy moge robic zadania nie tylko lda buntownikow(moich sprzymierzencow), ale takze dla orkow tylko po to, zeby zbierac doswiadczenie na rozne umiejetnosci , a nie po to zeby sie z nimi sprzymierzyc? Czy to bedzie mialo jakis wplyw na buntownikow(rebeliantow)??? I czy wtedy bede mogla dostac nadal zbroje palladyna mimi ,ze bede miala np 15 opini u orkow????
z gory dziekuje
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...