Mafia - The City of Lost Heaven

Według mnie nie powinno się porównywać mafii do serii GTA. Mafia to już nie rozbijanie się po mieście gangsterem, który jest połączeniem rambo, chucka norrisa, mac gyvera i czego tam jeszcze , nosi ze sobą arsenał broni i strzela do wszystkiego co się rusza. W mafii twórcy największą wagę przyłożyli do niezwykle ciekawej fabuły i przedstawieniu realiów Stanów Zjednoczonych z okresu lat trzydziestych. Do tego dołożyli niezłą, według mnie, grafikę i wręcz wspaniałą oprawę muzyczną, zarówno przyjemny jazz podczas gry jak i melancholijna melodia w intrze. Uważam, że ta gra jest naprawdę świetna. Historia głównego bohatera, ciekawa i przejmująca, jak i inne przyjemne aspekty gry sprawiają, że ciężko oderwać się od monitora . A i koniec interesujący, smutny lecz prawdziwy. Jeżeli ktoś jeszcze nie grał ( w co wątpię ) to polecam.

P.S.
Tak, wiem że temat jest już dość stary, ale ja na forum jestem od niedawna więc nie było możliwości wypowiedzieć się na czas .


Odpowiedz
W MAFIE grałem. Nawet fajna gierka. Teraz jest Godfather całkiem podobny do Mafi. Patrzyłem na screeny Godfathera to pomyślałem że Mafie 2 zrobili.
Odpowiedz
Również grałem w Mafie, i uważam że gra jest cudowna Fabuła interesująca, grafika jak na tamte czasy była niezła. No i wspaniały klimat No i z niecierpliwością czekam na 2gą część
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Mafia - The City of Lost Heaven - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...