[ToEE] Kody do ToEE

Cześć,
mam pytanie czy są jakieś kody do Świątyni Pierwotnego Zła? (pomińmy te z mgłą i inne mało przydatne) Myślę o kodach na nieśmiertelność, pieniądze, level, itp.
pzdr.
Nie lubię takich tematów, bo powinien być to temat o tej grze, a nie o kodach psujących zabawę. Przeszedłem grę bez nich, więc da się.

Oto kod pozwalający na osiągnięcie wszystkich cech na 18. Inne kody są mało przydatne. Nie ma kodów na nieśmiertelność, sprzęt itp.

Po kolei
1.Po uruchomieniu gry wybierasz opcję

Cytat

NOWA GRA

a następnie ustalasz poziom trudności i charakter drużyny oraz klikasz na

Cytat

TWÓRZ

aby stworzyć nowego bohatera
2.Teraz wybieramy opcję

Cytat

ZAAWANS

dzięki której samodzielnie określamy cechy tworzonej właśnie postaci. Klikamy na białą strzałkę, która służy do podnoszeniu poziomu cechy i klikasz tak długo, aż siła naszego bohatera wynosi 18
3.Teraz czas na oszustwo. By go dokonać, klikamy lewym przyciskiem myszki na liczbę oznaczającą siłę i przytrzymujemy przycisk. Następnie przenosimy liczbę na prawo od strzałek (np. na ten napis "NASTĘPNE..." obok tej białej strzałki) i puszczamy przycisk myszki. Liczba znika.
4.Klikamy na opcję

Cytat

PODSTAW

a nastepnie wracamy na ekran ręcznego ustalania parametrów. Widzimy, że współczynnik siły jest ustawiony na 8, ale w rzeczywistości jest to 18
5.W taki sam sposób podwyższamy po kolei wszystkie pozostałe współczynniki, a następnie klikamy na opcję

Cytat

PODSTAW

i po kolei klikamy na liczby w żółtych polach. Nasze cechy zostały zmienione na stałe i jeśli wszystko wykonałeś poprawnie to każdy współczynnik wynosi teraz 18
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji

Użytkownik Kleantes Yauntyrr dnia śro, 30 maj 2007 - 18:56 napisał

Nie lubię takich tematów, bo powinien być to temat o tej grze, a nie o kodach psujących zabawę. Przeszedłem grę bez nich, więc da się.

Oto kod pozwalający na osiągnięcie wszystkich cech na 18. Inne kody są mało przydatne. Nie ma kodów na nieśmiertelność, sprzęt itp.

Po kolei
1.Po uruchomieniu gry wybierasz opcję

a następnie ustalasz poziom trudności i charakter drużyny oraz klikasz na

aby stworzyć nowego bohatera
2.Teraz wybieramy opcję

dzięki której samodzielnie określamy cechy tworzonej właśnie postaci. Klikamy na białą strzałkę, która  służy do podnoszeniu poziomu cechy i klikasz tak długo, aż siła naszego bohatera wynosi 18
3.Teraz czas na oszustwo. By go dokonać, klikamy lewym przyciskiem myszki na liczbę oznaczającą siłę i przytrzymujemy przycisk. Następnie przenosimy liczbę na prawo od strzałek (np. na ten napis "NASTĘPNE..." obok tej białej strzałki) i puszczamy przycisk myszki. Liczba znika.
4.Klikamy na opcję

a nastepnie wracamy na ekran ręcznego ustalania parametrów. Widzimy, że współczynnik siły jest ustawiony na 8, ale w rzeczywistości jest to 18
5.W taki sam sposób podwyższamy po kolei wszystkie pozostałe współczynniki, a następnie klikamy na opcję

i po kolei klikamy na liczby w żółtych polach. Nasze cechy zostały zmienione na stałe i jeśli wszystko wykonałeś poprawnie to każdy współczynnik wynosi teraz 18

[post="67547"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


tam nie ma napisu nastepne lol
Widzisz wcześniej np ? Więc przenieś je poza okno pokazujące daną statystykę (gdziekolwiek na bok).
Racz też nie cytować moich wypowiedzi w całości tylko we fragmencie, o który Ci chodzi - o wiele ułatwia to zadanie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Inne cRPGi
Wczytywanie...