Admin&Mod Log

Kasacja posta jakiegośtam kolesia z tematu Shader 2.0

WTF że sie tak spytam. spam czy ot bo już sam nie wiem.

Deuan: Jest opcja czasowego niszczenia tematu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja tematu Kody do Morrowinda w Innych Grach. Powód - autor pytał w nim czy używaliśmy kiedyś kodów do Morka i po co.

@ Deu - a więc usunięty :

Kasacja tematu Morrowind vs Oblivion w Morku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Kasacja posta jakiegośtam kolesia z tematu Shader 2.0


Tak trudno spojrzeć i napisać jego nick ? Po to jest ten temat by pisać dokładnie o sprawie, a nie po łebkach...
Odpowiedz
Dwuletni temat Maksymalny Poziom w Morku został zamknięty. Jak powiedział Kleantes - wszystko zostało już powiedziane... Temat zostaje jako ciekawostka No aż się wzruszyłem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Tokar dnia wto, 29 maj 2007 - 17:58 napisał

Tak trudno spojrzeć i napisać jego nick ? Po to jest ten temat by pisać dokładnie o sprawie, a nie po łebkach...

[post="67418"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Trzymacie mnie, pracujemy w księgowości czy jakie licho? Wszystko musi być idealne? Ten temat jest po to zeby potem nie pytać sie kto usunął ten temat, a kto skasował tamtego posta. _._
Poza tym skasowałem pos a dopiero potem zapisałem. Nick był pogięty więc nie zapamiętałem...

[Dodano po chwili]

Temat "kilka pytań" zamknięty, problem rozwiązany.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
2 tematy o tej samej nazwie pomuzcie prosze was w G2 zostały wykasowane. Powód chyba jasny. Panu Linkowi radzę zapoznać się z regulaminem.

[Dodano po chwili]

Temat Two World czy Władca Pierścieni:online w Two Worlds zostanie skasowany jutro (w dzień dziecka ) o godzinie 12.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta diego131195 w temacie co widzisz w G1. Post nic nie wnoszący do tematu.

Przeniesienie tematu Obniżanie poziomu postaci z KOTOR'a do KOTOR'a 2

Temat Spolszczenie w KOTOR'ze został wykasowany. Temat przestarzały.


Z tego miejsca chciałbym podziękować Kleantesowi za to, że od dłuższego już czasu linkuje do mnie różne nieprawidłowości na forum


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Morrowind> mam problem z początkową misją>Zamknięty (problem rozwiązany, stary temat).
Inne MMOrpg'i>BiteFight>usunięty (taki sam temat już istnieje)
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Usunięcie kilku postów z tematu co widzisz w G1 w G1. Jak dalej będzie tam taki spam, to procenciki polecą...

Temat Brat Toras w NWN został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc]. Dodatkowo 2 posty zostały oznaczone jako czasowe do usunięcia.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Uzytkownik ziomek uzyskuje ode mnie 30% ostrzeżenia. Powód:

http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=91218

Jeśli link zniknie to wyjaśnie. Opublikowanie rang mojego i chłopaków autorstwa oczywiście z olaniem tego czerwonego napisu: "Jestem jedynym autorem wyżej wymienionych rang. Korzystałem z pomocy trzech forumowiczów (Danego, V.L, Ashgana.) przy tworzeniu kilku klas. Jeśli zamierzasz wykorzystywać materiał z tej strony to zgłoś się do mnie." I jeszcze twierdzenie, że jest jedynym autorem i że się ciężko przy tym napracował... Można to było załatwić normalnie i bym nie miał nic przeciwko ale w takiej sytuacji slzag mnie trafia i tyle.


Jakbyś był starszy to bym powiedział, że jesteś po prostu bezczelny, ale ze względu na wiek podsumuje tylko - dzieciak. (I zacznij mi się rzucać na gg to nawet nie zobaczysz kiedy, a już będziesz miał ignora).

[Dodano po chwili]

Post mędrka Pasora wyleciał z tematu: "nie ma liter". Powód: kolejne zlote rady pokroju: przeinstaluj system, stan na głowie, podrap się po nosie, a litery się pojawią... I jeszcze jakieś wycieczki pod moim adresem...

[Dodano po chwili]

Kolejny post Pasora wyleciał z tego tematu. Powód: najwyraźniej nie może się oprzeć od wyrażania opinii na mój temat... Kolejny taki post zaowocuje urlopem.
Odpowiedz
Temat Problem z punktami biegłości w P:T zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Problem ze Szpetnym w P:T zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Lokacja z posągiem kobiety w P:T zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Jak wyjść z Labiryntu Gracza i... w P:T został oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Uruchamianie Planescape'a pod XP w P:T został oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Portal do Fortecy Żalu w P:T został oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Wieloklasowość, pamiętnik Nie-Sławy i... w P:T został oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Jak się nauczyć języka Dabusów? w P:T oznaczony tagiem [Pomoc].

[Dodano po chwili]

Temat Jak wrócić do krain zewnętrznych? w P:T zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Post Sosny w temacie Ciało dla Mortego w P:T został wykasowany. Dodatkowo ten temat został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Jak wyjść z Labiryntu Modronów i... w P:T został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Zmiana nazwy tematu Problem z wymianą czaszek na Krew córki Raveli i czekolada od Vriszki w P:T. Dodatkowo oczyszczenie tematu ze spamu tak, aby był on zdatny do użycia

Ponowne dla Couruna

[Dodano po chwili]

Post gościa z tematu Ups... Aż się wstydzę w NWN został wykasowany. Treść:

cofbytzmu jwbc xgwj puxhcib eonptfyxq lgzyupd hlewt


Niestety jesteśmy forum polskojęzycznym i tylko w takim języku u nas mówimy.

[Dodano po chwili]

Właściwie to temat też wyleciał


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat "Artykuł o mieczach" zamknięty, problem rozwiązany.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów z tematu Magazyny zieją pustką. Nic innego jak OT.
Odpowiedz
Post Hyrola wyleciał z tematu o słówniku. Powód: jakiś nic nie wnoszący post spóźniony o kilka miesięcy...
Odpowiedz
Kasacja posta Pasora w temacie "zlecenie Xardasa" Gdybanie

+

dodatkowe 10% dla tego pana za nie stosowanie się do uwag Moda.

Pokiełbasiło mi się i zamiast dać % to je odjąłem i musiałem mu dać 2x warna. Ale jest już gites

[Dodano po chwili]

TemaT : "Złote Pantalony :P" zamknięty, problem rozwiązany.

TemaT: "Oblivion Premiera!" zamkniety, chyba nie muszę mówić dlaczego, ale powiem bo się jeszcze tokar doczepi. Out of the date.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja jednego tematu z reklamą strony i serwera do Lineage 2.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Temat: "Drużyna z IWD do IWD 2?" zamknięty, problem rozwiązany.

[Dodano po chwili]

Kasacja posta Kafi'iego w temacie "plan Xardasa"
Jak nie wiesz to nie spamuj.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja posta pana Kenseia w temacie Mroczne knieje w pierwszym akcie ?. Post typu: 'Ja nie miałem z tym problemu'.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zmiana nazwy tematu w Gothic II z "jak otworzyć" na "jak otworzyć wrota z oczyma"

[Dodano po chwili]

Kasacja 2 postów w temacie "Kamień duszy smoka-ożywieńca, co z tym zrobić ??" OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Temat Gildia złodziei w G2 został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].

Temat Czarna perła w G2 został zamknięty i oznaczony tagiem [Pomoc].


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja posta Diegga158 w temacie" Morrovind 4 kids" O to treść posta: "Muuuuuhahahahaha :D" Następny taki post i poleci %
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...