[GIII] Pkt Nauki

Mam 75 poziom i 189pkt nauki do wykorzystania i prawdę mówiąc nie wiem w co ją włożyć

No więc mam takie staty:
Siła - 423
Zdolności myśliwskie-212
Prastara wiedza-197
Kowalstwo -34
Kradzież-41
Alchemia-98
Energia Życiowa-446
Wytrzymałość-204
Mana-108

Dodatkowo wszystkie umiejętności myśliwskie i wszystkie dodatkowe. Ze zdolności bojowych nie mam 3 ostatnich umiejętności. Ze zdolności magicznym mam tylko Naukę. Z alchemii tworzenie mikstur stałych i leczniczych, zatruwanie broni i produkcja zatrutych i ognistych strzał. Ze zdolności złodziejskich średnia kradzież kieszonkowa i otwieranie trudnych zamków oraz wyłgiwanie się z kłopotów.

I szczerze mówiąc nie wiem w co teraz mam ładować. Nie mogę jeszcze znaleźć nauczyciela od regeneracji ale tak to będę musiał dalej w siłę ładować, bo magiem nie gram więc mi się nie przydadzą zdolności magiczne.
Odpowiedz
Ja bym na twoim miejscu pakował w siłę i energie życiową , później możesz mieć broń która wymaga 666 siły nie pamiętam jego nazwy ale pewnie o nim słyszałeś.
Odpowiedz
Ten miecz to "Miecz Demona". Też sądzę żeby w siłę ładować. Tylko jak mam jeszcze w energie życiową to by mi się przydała regeneracja a nie wiem kto jej uczy
Odpowiedz
Regeneracji zycia uczy Rhobar jak sie opowiesz po stronie Innosa,gdy przybedziesz po Berlo Varntu.
Odpowiedz
Regeneracji możesz sie też nauczyć u wodza orków w Faring jak zniszczysz wszystkie obozy buntowników a co do pkt to na życie ja bym napewno dał tak żeby było 1000 pkż i na siłę troche, albo na mane sporo i na czary, wtedy byś miał wojowniko-maga.
Odpowiedz
zdecydowanie władowałbym w życie... i może trochę w siłe. I zgadzam się z Bezimiennym Michałem że mógłbys zrobić ze swojego bohatera wojownika i maga.


Odpowiedz
Nie lubię grać magami więc po prostu właduje w PKŻ i siłę.
Odpowiedz
Na twym miejscu bym nauczył sie wszystkiego o Polowaniu...!!...a potem ładował w siłę...!!
Odpowiedz
Moze sprobuj zainwestowac w sile...oj ja zaluje,ze nie moglem uzyc miecza demonow(ale ogrowym morgensternem walczylem).
Odpowiedz
U mnie tak samo było, ale pewnego razu przyzwałem demona i puściliśmy się
w wir walki. Po walce dałem mu komendę "wracaj" i kliknąłem na martwego demona i o'dziwo miał miecz demona. I tutaj moja rada : demon służy do walki, po niej miecz demona możesz sobie zabrać.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Włóż je w siłę i energię życiową.


NAPRAWDĘ WARTO!!
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Dzięki wszystkim. Dodałem do siły i pkt życia. Temat do zamknięcia.
Odpowiedz
Co do tego miecz demona to nie da sie go wziac.Musisz dac mu miksture zycia i jesli jej nie zuzyje a polegnie podczas walki to mozesz otworzyc jego ekwipunek i tam poza ta mikstura bedzie sie takze znajdowal owy miecz.
Odpowiedz
CZlowieku masz problem, laduj we wszystko w co sie da. Maxuj statsy, HP, MP, wytrzymalosc. a jak Ci jeszcze zostana PN to zawsze mozesz mi troche oddac ;p
[font="Arial"]in trance... hypnotize me[/font]

Odpowiedz
Według mnie w tej grze nie ma takiego pojęcia jak ROBIE WOJOWNIKA, ROBIE MAGA... Zobacz, masz 197 pkt. prastarej wiedzy, bardzo dużo jak na wojownika... 100 alchemi... Mówcie co chcecie, ale nie da się w tej grze zrobić gościa na tylko woja, czy tylko maga... Za dużo punktów na to jest. Jak rozłożysz wszystkie punkty w miare równomiernie, to powstanie Ci postać świetna w magii, walce, myślistwie, alchemi i kowalstwie. Napewno wystarczy Ci na podniesienie sobie wt, życia i many też do wysokiego stopnia. Chyba troche bez sensu jest pakować tylko w siłę, żeby mieć na końcu 1000 pkt. co nam nic nie daje... No chyba, że możemy zabić 5 troli pierdnięciem. Ale to samo możemy zrobić, gdy walniemy w nich najpierw czarami, a potem dobijemy w walce wręcz... Na twoim miejscu dodałbym teraz do czarów, chociażby głupiej kuli ognia, która się naprawdę przydaje, chociażby na wilki...
Odpowiedz
← Gothic

Pkt Nauki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...