[TESIV] Awans

Wydawało mi się że znam zasady awansowania na kolejne poziomy ale mam problem. Mianowicie jestem na 3 czy 4 poziomie i nie mogę zdobyć mnożnika+5 do żadnego atrybutu. Np mam do wytrzymałości +3 a do reszty +2(oczywiście oprócz szczęścia). Gdy wybiorę +3wytrzymałoś, +2 siła i +1 szczęście i znowu się prześpie znowu mam takie same mnożniki. Znowu wybrałem to samo(+3wytrzymałoś, +2 siła i +1 szczęście). Znowu się przespałem i teraz miałem mnożniki +3 wytrzymałość, +5 inteligencja, + szczęście. Dodam że kładłem się spać raz za razem i z 3 levelu do 8 doszedłem przez kilka godzin, ale tylko raz miałem mnożnik +5(inteligencja). Jak mogę mieć mnożniki +5 częściej?

[Dodano po chwili]

Odpowie mi ktoś?? Bo nie wiem, czy grać dalej na 3 levelu, czy przesapć się i dodawać do umiejętności mnożniki +2 i +3
Odpowiedz
Pakuj dłużej przed kolejnym levelem, jak np. do ostrzy
dorobisz +10 to wtedy masz do siły (atrybuty powiązane) +5
Odpowiedz
A właśnie mam podobny problem chcę awansować z lvl 1 na 2 i mam mnożniki X5 do szybkości X3 do wytrzymałości X 2 do osobowości przemian siły , zależało mi aby mnożnik na wytrzymałości był x5 wiec poszedłem sobie poćwiczyć odpowiednie atrybuty , płatnerstwo o 2 , i blok (podwyższyłem go o 10 nawet ) , poszedłem spać a mnożnik się nie zmienił... oki kolejny raz wczytałem poprzedni zapis gry (gdy miałem blok podwyższony o 10 i płatnerstwo o 4 i ciężki pancerz podwyższone o 6 ) poszedłem zwiększyć umiejętność w ciężkiego pancerza o 2 (w sklepie) i następnie znowu spać . I znowu mnożnik ciężkiego pancerza był x3 , jeżeli wiecie dlaczego się tak dzieje prosiłbym o poradę (chciałbym co lvl mieć trzy razy mnożnik x5 ) .
Odpowiedz
Wydaje mi się, że trening u trenera nie podwyższa wartości mnożników przy awansie na kolejny poziom. A więc trzeba samemu się trochę napocić. Wydaje mi się również, że działa to trochę na zasadzie "co za dużo, to niezdrowo" - jeżeli przez kilka lvl będziesz pakował tylko w zniszczenie, to i tak mnożnik rzadko wyniesie x5. Nie wiem czemu tak się dzieje...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ale te 10 w blokowaniu i 2 w płatnerstwie sam zrobiłem nie używając pomocy (szkolenia) , w morowindzie robiłem tak że miałem zawsze na lvl mnożnik razy 5 a tu s jakieś nie przejrzyste zasady co do tego (.

[Dodano po chwili]

A tak, ps cieką zbroje mam jako główną umiejętność ,a płatnerstwo oraz blokowanie jako poboczną .
Odpowiedz
Dzięki jesteś Kofany

Jak miło - Med

[Dodano po chwili]

Troszkę się myliłeś obczaiłem o co z tym chodzi godzinę po twoim poście i teraz mam postać na 34 lvl z statami 100-siła , 100 -inteligencja , 100 -siła woli , 100 - zwinności , około 76- szybkości , 100 wytrzymałości , 75- osobowości , bodajże 86 -szczęścia , a hp mam ponad 510 . Ale i tak jescze raz wielkie dzięki .

[Dodano po chwili]

I oczywiście tylko misję jaką zrobiłam to misje z areny teraz zaczynam sobie spokojnie misje przechodzić .
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Awans - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...