Duch Diamentu

TU jest MOJA WŁASNA gra do pobrania.
Zrobiłem ją w parę godzin.
Zastanawiam się czy nie zrobić dodatku...
Oceniajcie! Ale weźcie też pod uwagę to że to jest moja 1 normalna gra.
Oceny :
od 1 do 6
Acha robię trudniejszą wersję...
Odpowiedz
Spoko gierka, mimo kilku wad jak na Twoją pierwszą grę jest całkiem niezła. Daję 4. Skąd można pobrać ten edytor, z którego korzystasz?

Odpowiedz
Ja też daję 4. Fajnie się gra, chociaż najgłupsze to to, jak ten "krwawy duch" odbija się od ścian w jakimś wąskim przejściu i nie ma jak przejść


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Za pierwszym razem czekałem. I zmienił. Za drugim razem też czekałem. I czekałem. I czekałem. I [Esc].


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Używaj F5 (Save) a F6(load)
Pamiętaj możesz mieć jednego save)
A przy zapisywaniu nic się nie pojawia ( i to jest zaleta mojej gry)
Odpowiedz
To mógłbyś dać jakieś readme, żeby można było się zorientować w klawiszach I w ogóle we wszystkim innym


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja też daję 4. Nie podoba mi się że jak rąbniesz w ogień to zapamiętuje kierunek w jakim się ostatnio poruszałeś... W pewnym momencie miałem kierunek "w górę" i pół sek po naciśnięciu "OK" władowywał się znowu w ogień...

Gdyby nie to byłoby 5

Gierka w sam raz na umilenie jakiegoś 5 min oczekiwania.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Muszę przyznać, że ostatnia plansza pierwszej wersji jest trudna No ale przeszedłem. Fajna gierka, tylko po śmierci zapamiętuje kierunek ruchu i niebieskie duchy znikają po uderzeniu w ścianę Nowa wersja udana
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Gra ma u mnie 4 Sympatyczna, prosta, ale ma kilka błędów. Tak jak powiedział Tril, w sam raz na zabicie czasu w oczekiwaniu na coś innego...
Odpowiedz
Aha, jeszcze przy śmierci powinno być "Twój duch się rozpłynąŁ", a nie "Twój duch się rozpłynĄ".


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
OK. Poprawie to w najbliższym up daterze
A może byście dali jakieś sugestie (morze nowy level)
Acha od 16 poziomu będzie opcja strzelanie...
W najnowszym będzie 20.
Odpowiedz
Sugestie?

FABUŁA! Tak! To jest to! (zresztą sam o tym pisałeś ) Fabuła, fabuła i jeszcze raz fabuła.

I ciekawa. I wyjaśniająca wszystko.

Np.:

Ktoś cię kiedyś zaciukał nożem, ty zabiłeś tego gościa, teraz chcesz odzyskać swój diament. Problem w tym, że ten drugi też chce go odzyskać. Żeby dostać się do magicznej sfery (lub do normalnego świata, pozostałe levele to zaświaty), gdzie jest ten diament, musisz zebrać ileś-tam innych, magicznych. Z ich pomocą robisz rytuał, który przenosi cię do normalnego świata. Na miejscu okazuje się, że ten drugi też tam dotarł. Rozpoczyna się wyścig... Podczas gry jeszcze pokazują się informacje, że ten drugi (może go jakoś nazwać? Co prawda podobało mi się "pokonałeś złego gościa i przeszedłeś grę", czy jakoś tam ) używa magii, żeby przyzwać inne duchy, które mają ci przeszkodzić...

No, to by był pokrótce mój pomysł na fabułę


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Okej. Zabieram się za robienie.
(zdradzę wam ostatnią rzecz. Zamiast poziomów będą rozdziały takie jak np w BG albo NWN)
Acha pomyliłem się, zamiast strzelania będą magiczne kule.
Odpowiedz
pobrałem ten twój program ale tam potrzebuje jakiegoś klucza
Odpowiedz

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia nie, 27 maj 2007 - 13:14 napisał

Okej. Zabieram się za robienie.

[post="67190"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No to czekamy Ale fabuła będzie, tak?

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia nie, 27 maj 2007 - 13:14 napisał

(zdradzę wam ostatnią rzecz. Zamiast poziomów będą rozdziały takie jak np w BG albo NWN)

[post="67190"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Trochę krótkie te rozdziały będą

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia nie, 27 maj 2007 - 13:14 napisał

Acha pomyliłem się, zamiast strzelania będą magiczne kule.

[post="67190"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ufff... A już się bałem...



Tak więc - już nie mogę się doczekać


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Duch Diamentu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...