[GIII] Problem z kodami

Mam jeszcze prośbę..... Podajcie kody na wszystkie kamienie przodków....! PLIS
Odpowiedz
http://gexe.pl/Gothic-3-art1669.html

Podawałem ci już wcześniej ta stronę... Wystarczy poszukać, a znajdziesz:

It_Ancestor_Stone_01 – Kamień przodków (Akashy)
It_Ancestor_Stone_03 – Kamień przodków (Snorre’a)
It_Ancestor_Stone_04 – Kamień przodków (Baldara)
It_Ancestor_Stone_05 – Kamień przodków (Angira)
It_Ancestor_Stone_06 – Kamień przodków (Berek)
It_Ali_Artefact – Kamień przodków (Ejnara)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wiem, sorry, ale i tak dzięki, że napisałeś....
Odpowiedz
Mam problem z kodami.Nie wchodzą mi kody na przedmioty, umiejętności, broń, pancerze itp.

Pomocy!
Odpowiedz

Użytkownik dabek94 dnia sob, 26 maj 2007 - 11:46 napisał

Mam problem z kodami.Nie wchodzą mi kody na przedmioty, umiejętności, broń, pancerze itp.

Pomocy!

[post="67027"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Kody masz tutaj

Już o tym było w tym temacie. Nie spamuj!
Jeśli masz jednak nadal problem to napisz COŚ WIĘCEJ! Co Ci się pojawia itd. Powiem Ci, że moja babcia jest chora. I co - pomożesz jej nie wiedząc na co choruje? Trochę pomyślunku!
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
też mam "mały problem" z kodami-wpisuję kod na wszytkie zbroje-nie mam zbroi,wpisuję kod na broń-nic sie niedzieje

może ktoś zdoła mi pomóc?
Odpowiedz
Zna ktoś kod na określoną ilość pieniędzy?Załuszmy 100.000.Z góry
Odpowiedz
dabek94 - kurde koleś. Pisałeś już w tym temacie i Łowca ci odpowiedział. Powiedziałeś, że spróbujesz zastosować się do porady. A teraz znowu piszesz to samo i NIC nie wyjaśniasz...

Rhobar -

Cytat

Załuszmy


Że co?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Co ty chcesz? Pisałem w tym temacie o kodach ale chodziło mi oto, że nie mogłem wpisywać ŻADNYCH KODÓW, a teraz nie wchodzą mi tylko niektóre (np.na broń)


Spokojnie
Odpowiedz
A mi się zepsuł rower. No i co dalej? Nie wiesz co się zepsuło - hamulce, rama odpadła czy co innego Co to znaczy, że ci nie wchodzą?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik dabek94 dnia wto, 29 maj 2007 - 13:31 napisał

Co ty chcesz? Pisałem w tym temacie o kodach ale chodziło mi oto, że nie mogłem wpisywać  ŻADNYCH KODÓW, a teraz nie wchodzą mi tylko niektóre (np.na broń)
Spokojnie 

[post="67376"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Chodzi, byś podał jaką masz wersję gry, czy masz przede wszystkim oryginała. Nie możesz wpisywać,czyli:
-czy Ci nie wchodzą litery
-czy możesz wpisać ale nie ma efektu.
-czy nie masz okienka do wpisywania
-dokładnie jakie kody Ci nie chodzą.

Nim zadasz jednak pytanie przejrzyj odpowiednie tematy w poszukiwaniu odpowiedzi. Jeśli jej nie znajdziesz wtedy dopiero pisz. Pamiętaj, by dobrze wpisywać kody wedle instrukcji zwracając szczególną uwagę na wielkie i małe litery oraz spacje.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Może wrócimy do mojego problemu co?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz

Użytkownik Kafi dnia śro, 30 maj 2007 - 18:15 napisał

Może wrócimy do mojego problemu co?

[post="67533"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Może podasz chociaż dane jakie napisałem w swoim poście wyżej? To pomoże.
Sam problem wyglądał tak (dla przypomnienia)

Użytkownik Kafi napisał

Dobra .Jak już zmienię false na true w ge3 i próbuję zapisac wyskakuje mi komunikat:
"ge3.ini
Ten plik istnieje i jest tylko do odczytu.
Użyj innej nazwy pliku".
A jeśli zmienię nazwę to wyskakuje mi:
"Nie masz uprawnień do zapisywania w tym katalogu
W celu uzyskania uprawnień skontaktuj się z administratorem

Czy zamiast tego chcesz przeprowadzić zapisywanie w folderze Moje Dokumenty".
I jeśli tam zapiszę nie wyskakuje mi konsola.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dobra.

Nie wyskakuje mi okienko do wpisywania kodów.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
hej, mam mały problem. dlaczego kody na nieśmiertelność i na naukę działają a np. jak wpisuje kod na pierścień Adanosa (ten z Nordmaru, niestety go zgubiłam ) to nie pojawia się w ekwipunku. Jest jakiś sposób z tym kodem na ten pierścień żeby zadziałał?? pomóżcie, bo nie chce przechodzić gry od nowa
Odpowiedz
Może źle wpisujesz.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Jeśli problem wciąż nie został zażegnany, to proponuję dokonać poszukiwań na znanych stronach poświęconych WYŁĄCZNIE Gothic (Na Mystrę, ile ich jest zliczyć się po prostu nie da), a co do masowych mordów by się "odreagować" - niestety, w przypadku większości graczy pokusa staje się zbyt wielka i poczynają znowuż wykorzystywać sztuczki bądź kody teleportacyjne "bo nie chce im się tyle chodzić", bądź też używać "magii przywracającej do życia w postaci klawisza F8" (mówię tu o dwóch pierwszych grach z cyklu), ponieważ "sejwy mi się długo ładują". Niewiele jednakże się zastanawiają, ile różnych rzeczy, jak wiele nowych doświadczeń mogliby poznać w czasie tych wędrówek, oraz ile szkody sobie wyrządzają, odbierając możliwość prawdziwego poznania trudności i wyzwań oczekujących ich w grze...
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
ludzie zróbcie dobry uczynek i podajcie mi kod na tego gościa co się pjawia i uczy nas wszystkieo !!!! :
Odpowiedz
witam mam problem z kodami 2 miesiące temu działały a teraz jest coś takiego "syntax error" i nie wiem o co chodzi te kody sa na pojedyńcze przedmioty a te na wszystko działają chodzi mi głównie o np It_Armor_Ranger bo te typu idkfa lub give cat armor działąją
Odpowiedz
← Gothic

Problem z kodami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...