[GIII] Czy spotkamy magnatów w G3?

Jak myślicie, czy spotkamy magnatów z G1 w G3? Arto, Gomeza i Bliznę? Bo tak właściwie nie wiemy co się z nimi stało po upadku bariery, ale skoro Kruk zdołał się wyrwać z Kolonii i dostać do Jarkendaru, to sądzę, że ludziom tak potężnym i wpływowym jak magnaci udało się jakoś dotrzeć na kontynęnt.
Moim zdaniem znikli z gry na zawsze! Ale fajnie by było żeby np. mieli swój zamek i byli np. bandytami walczącymi z królem=]
Do byłby co najmniej idiotyczny pomysł. Przecież autorzy gry dali nam możliwość wybicia magnatów w GI. Wystarczy, że na siłę Kruka wskrzesili do dodatku, to przełknę. I jakim cudem mieliby się przedostać na kontynent? Szczerze wątpię w taką możliwość.
No i nie tylko Kruka wielu innych też! I właśnie jak by sie tam przedostali, skoro paladyni majom jedyny statek, piratom właśnie paladyni rozwalili no ale jeszcze w sumie orki majom jakieś łódeczki. Wogóle zauważyłem że jak sie zbliżyła premiera gry w Polsce to jest pełno trochę głupie tematów a za niedługo będzie pełno gazet i stron z całą recenzjom i tam sobie mogą przeczytać=]

Sugestie donośnie ortografii przekazane. W przypadku braku reakcji użytkownika, potomni będą mieli wspaniały przykład za co można zostać ukaranym - Rince Wredny.

"Pochylcie też głowy nad grobem wojownika
Co go zmógł moderator za nieużywanie słownika." - umieścimy to w twojej sygnaturce
Na 100% magnaci nie pojawią sie w Gothcu 3 jeśli by tak było to byłby najgłupszy pomysł twórców:((

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
A szkoda. Jakby nie patrzec Gomez był przecież wizytówką pierwszed części. był obecny na plakatach i atworkach. szkoda że zginął. fajnie by było jak by Xardas go wskrzesił, chociaż oni sie za bardzo nie lubili:D
Magnatów nie ma ale jest wielu kumpli z koloni górniczej jak choćby Thorus( nie pamiętam jak się pisze) czy Kon Angar(tu tak samo ) I nie wszyscy są zadowoleni na nasz widok
Znowu Thorus? Jeszcze go nie spotkałem, ale chyba już go zabiłem z raz albo dwa Narazie utknąłem gdzie indziej, chyba bug...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Thorus jest w Trelis i jest bardzo niezadowolony że nas widzi (faktycznie raz zabija sie go w pierwszej części a potem w nocy kruka )
Ja spotkałem tylko Thorusa ,ale i tak fajnie było go znowu zabić. Gomez przecieżzdechł pod gruzami z starym obozie.
Ci którzy przeżyli przedostali się na kontynent jako niewolnicy orków, lub wojownicy walczący na arenie.(W ramach uzupełnienia)

Tylko jedna sprawa, której jeszcze nie rozwiązałem: Jak dostali się na kontynent magowie wody?
www.maxpayne.boo.pl
Wierz magowie to magowie mają swoje sposoby moim zdaniem po prostu sie prze teleportowali chyba znają takie czary.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Nie koniecznie mogli się teleportować albo statkiem przepłynąć. A Thorus sie pisze Thorus a Kon Angar sie pisz Cor Angar nie spoko

[Dodano po chwili]

Mnie to zawsze ciekawiło, przeciesz w g1 i w g2 orkowie to byli cieniasy i nie umieli mówić no w G1 był ork co robił nam ulumulu on umiał mówić itp.. Ale w G3 orkowie handlują niektórzy to kowale i lepsze pancerze mają. To dziwne czy ktoś mi to wyjaśni piszcie swoje propozycje
pewnie ich Xardas oświecił i zaczęli mówić
a co do pancerzy to Xardas im załatwił po znajomości hurtowni
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Producenci mówili że orkowie będą rasą inteligentną, ale gdy zobaczylem te odstajace uszy i gdy mowil do mnie to spadłem z krzesła. Ahh... TO były czasy gdy po zabiciu wszystkich orków w GII wokoło zamku Orik mówił że coraz więcej ich jest i już długo nie wytrzymają.
Magnatów nie ma. Szkoda no ale cóż.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Żeby o tym powiedzieć musiałeś odkopywać temata z lutego?już wszyscy wiedzą,że magnatów nie ma.
Opieczętowywany staje się ten temat!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
← Gothic
Wczytywanie...