[Lineage II] Lineage 2

oczywiscie ze gralem ;] ale ta gierka IMHO wyroznia sie sposrod stada innych jedynie piekna graficzką ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
za krotko gralem zeby sie wypowiadac. Moze sciagne i pogram ? a jak jest z lagiem, doskwiera bardzo ? bo chyba nie ma polskich serwerow do tego ?
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
luzzz niedlugo pogram ;] tylko sciagne, albo pozycze od qmpla bo 3cd to troche duzo do sciagania
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
to mi tez mozesz bo go niedawno sciaglem i nie wiem co dalej :?:
Odpowiedz
Ja wypowiem się tak:

Lineage II, jest całkiem całkiem. Graficzka może być. Ogółem jest KOMERCYJNY. Mówię tak dla tego, że ja jestem fanką WoW'a. LII jest taki tylko do pogrania. Aczkolwiek to tylko moje zdanie.
Odpowiedz
a WoW to niby nie jest komercyjny ? ;] dobre sobie, wiesz ile kasy na nim zbijaja ? myslisz dlaczego on w ogole powstal ? Na pewno nie z dobrego serca tworcow
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
WoW nie jest komercyjny zapewniam cię . Warcraft zbił fortunę i zagościł na kompach tysięcy graczy. Taka gra jak WoW będzie rozszerzeniem jak nie poprostu dodatkiem do legendy........
Odpowiedz
I tu nie wiem z kim się zdodzić :? . Raczej WoW jest rzeczywiście bardziej komercyjny, ale co z tego skoro i tak jest lepszy. Jak sie robi coś lepszego, to czemu by przy okazji nie zbić z tego kasy :wink: ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Pozyjemy (czyt. zagramy ) zobaczymy. Poza tym WoW jest strasznie reklamowany wiec cos w tym musi byc...

[ Dodano: 24-11-2004, 20:34 ]
Ludzie pomozta.... Jak sobie moge w kocu w l2 pograc to mi blad wyskakuje Oto i on:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2001 MHz with 255MB RAM
Video: NVIDIA GeForce4 MX 440 AGP8X (Omega 1.6177) (P) (6177)

Assertion failed: Index<=ArrayNum [File:e:work2004_06_07warfare2110coreincUnTemplate.h] [Line: 516]

History: FUnrealfileSummary<< <- LoadSummary <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class LineageNPC.a_clergyman_MDarkElf NULL) <- UObject::StaticLoadClass <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=NpcInfoPacket <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
Odpowiedz
hmmmm
@atis - A co powiesz na to, ze wlasnie biorac pod uwage, ze swiat warcrafta jest legenda, to tworcy jada na niej jak moga ? po co zabijac kure znoszaca zlote jajka ? Btw, komercja objawia sie m.in. stopniem reklamy. A tej w przypadku WoW'a bylo co niemiara. Gdyby bylo tak jak mowisz, to np. robiliby go gracze-programisci dla siebie, a nie wielki koncern, co by nie bylo DLA KASY
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
a ja powiem inaczej: kazda gra, kazdy mmorpg za ktora trzeba placic (za zakup lub abonament w przypadku mmorpg) jest komercyjna
Odpowiedz
Ja już siły nie mam się z nikim spierać, bo juz dużo się wycierpiałam, szczególnie w szkole z jakąś Czumakabrą, która grasuje u nas w lasach. Mówcie co chcecie......
Odpowiedz
Moze mimo wszystko wrocilibysmy do tematu Lineage 2? :mrgreen: Kto z was gra i na jakich serwach? Ja gram na noobwars.gr pod nickiem Devilus. Jak ktos gra na tym serwie to zawsze sie krece kolo miasta Nocnych Elfow. Aaa, jeszcze jedno pytanie: co lepiej wybrac - Assasina i potem Abbys Walkera czy Palus Knighta i potem Blade Dancera?
Odpowiedz
Ja tam bym chciała wreszcie ściagnąć tą drugą część.

Mam pytanie, czy ta wersja LII którą można ściągnąć to jest wersja 30 dniowa czy stała?
Odpowiedz
Ja gram na hellspawn, ale nie cały czas

tutaj jest full lineage ftp://l2clientdownload.lineage2.com/Chron...L2installer.zip werjsa nie ma żadnego limitu, ale jak gra się na oficjalnym serwie to wtedy się płaci

można też częściowo ściągać
Part I
Part II
Part III
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Lineage 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...