Windows

Ano fajna ale to jedna z niewielu co były w miarę dobre :cry: . Dlatego uważam żeby się ograniczyli do produkcji oprogramowania(co i tak pieprzą zawodowo i te licęcje :? ), a nie bawili sie w twożenie gierek.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No Dungeon Siege to też Microsoftu. Więc jednak coś umieją zrobić . Słyszeliście coś o Windows 2004. Pewnie będzie to następna część zrobiona na odwal, aby tylko zebrać kasę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A wiecie, żę nie wiedziałem, że Microsoft wydał Dungeon Siege a to mnie mile zaskoczyliście.
A co do tego Windowsa 2004 to już se wyobrażam ile będzie kosztoqać licęcja do niego i pewnie nowe oprogramowanie będzie kosztowało spokojnie z 500zł
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Pewnie będzie to taki sam syf jak Windows 2000. Na niego prawie żadna gierka nie chodziła. Tylko programy a i tak nie wszystkie. Z tym 2000 to trochę się przejechali


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja jeszcze nigdzie nie widziłem oficjalnej informacji, że ten Windows już wychodzi, ale jednka każdy coś sałyszł, więc plota to chyba nie jest. Tyle, że 2004 to już chyba powinien wyjść . A 2000 to nie był Windows do grania. Ale i tak nie zmienia to faktu, że badziew .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
O tak. Znam ten ból . Miałem Me chyba ze 2 lata i większych zarzutów do niego nie mam. Na pewno jest lepszy od 98 i 2000. No ale z Xp'kiem to już równać się nie może.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
rany Xp to jedno wielkie choc cholernie szybkie badziewie
Odpowiedz
hmmm ciekawe konkurs na najlepszy system, super szkoda ze temat ma nie ten tytul co trzeba ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Hehh, Angela jak zobaczyłem, że ostatni post jest Twojego autorstwa od razu wiedziałem, że coś jest nie tak . Tak trzymać Strażniczko :wink: .

Ps. Ok, taki temat chyba bardziej odpowiada, co?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A chcielibyście mieć zamiast Windowsa jakiś inny system :?: Np. Linuxa. Jest darmowy co prawda ale ja jakoś nie bardzo bym chciał Linuxa albo coś innego. Wolę zostać przy starym, wadliwym Windowsie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Fakt. Na całe szczęscie my mamy internet . Słyszeliście, że Service Pack 2 strasznie spowalnia Kaazę. Jeśli jeszcze nie zciągneliście, nie zciągajcie . Powaga.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Acha przypomniało mi się, ostrzeżenia dla młodocianych ściągaczy servis paków jeśli macie pirackiego XP a raczej większość z was ma to nie ściągajcie service paka nr 1 on rozróżnia czy sie ma pirata czy orginała!!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
LOL:

Microsoft ogłosił w Wielkiej Brytanii nową akcję, mającą na celu zwalczanie piractwa. Każdy, kto zakupił komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows XP w tak zwanej wersji OEM i jest niepewny jego legalności, będzie mógł, po sprawdzeniu tego przez Microsoft, wymienić nielegalną wersję na całkowicie oryginalną. <br />
<br />
<br />
<br />
Ta oferta dotyczy tylko systemów Windows XP w wersjach home lub professional, zakupionych wraz z komputerami przed 1 listopada. Firma zapewnia, że korzystający z nielegalnych kopii nie poniosą żadnych konsekwencji, w przeciwieństwie do sklepów, które im je sprzedały. Zapewniają, że chodzi im wyłącznie o dotarcie do źródła piractwa. I chociaż akcja ma przede wszystkim na celu obronę interesów potentata na rynku oprogramowania, spodziewane jest duże zainteresowanie użytkowników ich systemów. Kiedy jakiś czas temu firma rozpoczęła podobne przedsięwzięcie, umożliwiając klientom sprawdzenie, czy zakupili legalne oprogramowanie, myślała, że weźmie w nim udział najwyżej 20 tysięcy osób. Okazało się, że po miesiącu było ich nie mniej niż 800 tysięcy. <br />
<br />
<br />
<br />
Aby wymienić system, należy dostarczyć dowód zakupu, oraz wypełnić oświadczenie, ujawniające gdzie zakupiło się nielegalną wersję Windows. Wymienione w ten sposób może zostać pięć kopii systemu na osobę. Niestety, opisywany program nie jest na razie prowadzony przez polski oddział Microsoftu, firma nie wyklucza jednak wprowadzenia go w przyszłym roku.


Czego to ludzie nie wymyślą
Odpowiedz
Heh. Nieźle wymyślili. Ciekawe ile osób na to poleci :wink: ? Szkoda jedynie niektórych sklepów. Jak bym był takim dyrektorem sklepu mającym nielegalne oprogramowanie, które instaluje innym, czytając tą informacje narobiłbym w porty . Aż strach pomyśleć co Microsoft może zrobić z tymo poczciwymi ludzmi .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Co do Linuxa. Duuuuzo lepszy od Windy. Sam uzywam. Niestety Windy tez. Co do gier to duzo gier jest na Lina. RtCW Q3, a jak gra jest napisana w c++ to czasem wysylam plik dll qmplowi i czasem mu sie go nawet udaje przeprogramowac. A nawet nie macie pojecia jaka jest roznia jesli chodzi o klatki na sekunde w Quake3 miedzy Linuxem a Winda. :mrgreen: Ja Winde to wlaczam tylko jak sobie pograc chce. Poza tym: jest darmowy :!:
Odpowiedz
Czlowieku jesli robisz strony w htmlu lub jakims innym jezyku a nie w lamerskim programie to kup se linuxa jeszcze dzisiaj. Zobaczysz efekt
Odpowiedz
← Karczma

Windows - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...