Fajne kodziki do Heroes 3

Znacie jakieś fajne kody do heroes 3 ?? Ja znam ale niektóre niedziałają-pewnie dla tego że były na płycie..na tej płycie kody są źle zapisane np do GTA Vice City zamiast professionaltools pisze profesionaltools Więc podajcie kody,proszę żeby były poprawnie napisane bo niechę znowy być ofiarą błędu
ziomek może nie zakładaj tematów dotyczących kodów do poszzególnych gier. Gwarantuje Ci iż będziesz lepiej postrzegany grając uczciwie oraz w ostateczności samemu poszukania czitów.

Jeżeli już bardzo chcesz to: cheats.ru

Nie wiem czy owy serwis jeszcze prosperuje, ale pamiętam że swego czasu używałem go w poszukianiu trainerów etc.

Używam kodów do heroes 3 tylko w potrzebny sposób..np:mam małą armie i nie mam zamku a chcę jakiś podbić tylko że niemogę podbić bo tam są silniejsze stworzenia-używam kodów w sutałacjach awaryjnych
Dobrze dobrze ja Ci nic nie zarzucam

Jednak im więcej próbujesz tym lepszym graczem się stajesz. A uwierz mi bez kodów da się żyć. Jakby to powiedzieć.

Wiem że wstyd się przyznwać do takich rzeczy ale Gothica I, II i NK przeszedłem tylko z kodami. Daltego iż wtedy nie widziałem świata poza wklepywaniem literek do konsoli i bycia bogiem. Teraz tego żałuje.

Także staraj się coraz rzadziej używać czitów. To naprawdę daje dużą satysfakcję gdy przechodzisz grę o własnych siłach.

No raz udało mi się przejść scenariusz bo miałem super artefakt-skrzydła anioła..ja gothic 1,2,2:NK przeszedłem z kodami..raz tylko przeszedłem grę bez kodów ale tylko w gothic 2:NK będąc paladynem
Prędzej czy później oduczy się grania z kodami, z tego się po prostu wyrasta.

Cytat

Używam kodów do heroes 3 tylko w potrzebny sposób..np:mam małą armie i nie mam zamku a chcę jakiś podbić tylko że niemogę podbić bo tam są silniejsze stworzenia-używam kodów w sutałacjach awaryjnych

Po pierwsze - w Heroesach oprócz armii liczą się także zaklęcia oraz taktyka. Po drugie - jeżeli nie masz zamku i musisz go zdobyć, to znaczy, że tak było zaplanowane w scenariuszu, więc cheaty są nie na miejscu. Po trzecie - nie ma takich słów, jak "sutałacjach" i "niemogę". Poza tym, nazwę własną pisze się z dużej litery.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
dorba,dobra..no to znacie jakieś fajne kody?
A weź se człowieku sprawdź w necie, i nas nie męcz! Wystarczy w wyszukiwarce google wpisać kody do Heroes 3. I co tak ciężko?!
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=kody+d...aj+w+Google&lr=

Pierwszy wynik to link do strony, na której jest wszystko. Do podstawówki, AB oraz SoD. Tak czy siak będziesz się musiał nauczyć posługiwać wyszukiwarką google.pl

Albo www.google.ocom.pl - jeszcze lepsza


P.S.: Jak już wyżej koledzy wspomnieli, czitowanie, wpisywanie kodów oraz oszukiwanie w inny sposób najczęściej odbiera przyjemność i satysfakcję z gry. Dużo lepiej jest używać kodów tylko wtedy, gdy już przeszło się grę i chce się "pobawić".









ja ci radze kodów nie używać bo to bez sensu taka gra na kodach... ja tam wole gry nigdy nie przejść niż używać kodów...
Niech obdarzony mocą zamknie to gniazdo spamu o OffTopu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
← Gry ogólnie
Wczytywanie...