[BGII] Najbardziej Hardcorowe Przejścia i Batalie

Niema to jak 2 lub 3 klasowosc:D
Gram kaplan/mag i powiem tyle ze to kozacka postac z dobrym sprzętem i lvlem niema na niego mocnego nawet kangax wymięka. Przeszedłem nio calom grę i chyba najgorszym przeciwnikiem byly dla mnie te smieszne stworki z podmroku ittlithy czy jakos tak:D co wysysają inteligencje do póki nieznalazlem na nie sposobu wystarczy przyzwać magiczny miecz i wyslac go do boju one nic mu nierobią a on kosi równo:D

Auć...
Odpowiedz
Moja najfajniejsza walka była w podmroku.Otóż walczyłem w więzieniu z 4 łupieżyńcami walka była strasznie chaotyczna.wkońcu po walce został mi tylko Minsc i Jaheira z paroma punktami lajfa. No ale ona wszystkich wskrzesiła

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Dziwne że miałeś problem na tym poziomie z 4 łupieżcami.
Odpowiedz
Ja to zdecydowanie elitą nie jestem. Może słabą drÓżynę miałem.

Jak Ci nie wstyd... Używaj słownika - Tokar.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
W BG 2 nie chodzi o to by być dobrym w grę, tylko o to by czerpać radość z doskonałej fabuły itp.

Odpowiedz
Niby tak ale:
-jest satysfakcja z dobrego dream team-u
-łatwiej jest grać i co za tym idzie nie tracisz nerwów jak obrywasz po raz enty i klawiatura dłużej posłuży

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Ja już przeszedłem grę kilka razy i za pierwszym razem nie miałem żadnych problemów, może dlatego, że grałem kwalerem. :? Teraz gram zawadiaką, Korganem, Viconią i Edwinem. W TB może Sarevoka przyłącze.

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Najbardziej Hardcorowe Przejścia i Batalie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...