Zuma

Niby prosta gra, ale jak wciąga jak bagienny muł. Włączyłem tą gre około 17:30. Byłem pewien, że gram góra 5 minut...... spauzowałem i poszedłem się napić patrze na zegarek w kuchni 18:30 :O

http://www.tdt.org.pl/szczegoly.php?id=27813

tu jest link do torrenta (wiem że nie można, ale nigdzie tej giry nie kupisz i w ogóle ) i opis. Spróbujcie
Odpowiedz
Da się ściągną za darmo. Trzeba tylko dobrze poszukać . Niby minigierka, a wciąga, bo niby jest prosta i baaaardzo długa. Ale jak już się zacznie, to się nie przestaje. Tylko jaki to gatunek? Logiczno-zręcznościowy? Mój hit na luźne lekcje informatyki. Oczywiście z wyłączona muzyką i włączonymi mp3 . Polecam.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
To ja polecam Diamond Drop (wciaga jak bagno) i Electre. Oraz Cubology i Circulate. Wpiszcie w google to zbnajdziecie napewno. Niestety te 2 ostatnie to tylko dema i nie da sie nic na to poradzic (jesli wiecie o czym mowie). Ale gry neisamowite pod wzgledem grywalnosci. A przy Zumie się posiedziało oj posiedziało
Odpowiedz
Jak sie w to gra ? Nazwa conajmniej z innej bajki
Odpowiedz
zuma jest bardzo fajna a ja grałem też w zume star wars gdzie zamiast tej żaby był darth vader ale zasady i wszystko inne było takie same hehe
Odpowiedz
Prosze. Nie dreczcie mnie Zumą. Moja matka lubi w to grać. Przeszła tą gre kiladziesiąt razy ale zawsze zaczyna od początku. To straszne by codziennie słyszeć dzwięk zbijanych kulek.
Odpowiedz
moja mama też to przeszła kilkadziesiąt razy i dalej mi to nie przeszkadza a co do dźwięku rozbijanych kulek to wystarczy głos wyłączyć
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Zuma - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...