[BGI] Księga prawdziwej wiedzy i inne pytania

Mam do was pare pytan.

1. Zgubilem ksiege prawiwej wiedzy (pozwala na wejscie do Candleceep) czy isnieje inny sposob na wejscie do tego miasta.
2. Czy istnieja inne dokumenty/ksiegi ktore sa wazne do ukonczenia tej gry?
3. Od kiedy zaczynaja 2 "magiczne" doby na wyspie Wilkolakow?
Odpowiedz
1. No to ładnie żeś zrobił . Nie istnieje żaden sposób. Jeśli nie wiesz w jakiej lokacji ją mogłeś zostawić[księga nie zniknie] to ściągnij sobie kody do baldura i wklep ten na księgę.

2. Istnieją. Tak jak już był problem z dziennikiem Sarewoka. Czy to takie ciężkie przeczytać tą kartkę, którą sie znajdzie przy ciele jakiegoś kozaka i wysnuć wniosek, że to ważny papier? Btw. Dokumenty Sarewoak mają notatkę Czujesz, że te dokumenty są ważne i lepiej je zachować lub coś w ten deseń To właśnie te dokumenty Sarewoka.

3. 3. Od kiedy zaczynaja 2 "magiczne" doby na wyspie Wilkolakow?

Nie rozumiem pytania. [ tak mawiał mój dr. od Genetyki jak np. zapytałeś o coś najnormalniejszego w świecie i wymagała to chodź chwili zastanowienia. Miało się mu ochotę dać w ten jego parszywy ryj. A wyglądał on tak bez kitu]
Użyj proszę zamiast 2 odpowiedniego określenia pisanego słownie. Bo naprawdę myślę i myślę i nie mogę dojść o co chodzi w tym pytaniu. Ale może nie pamiętam zbytnio jedynki.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
1. Raczej nie ma innego sposobu na dostanie się do Candelkeep, jednakże możesz edytować save i umieścić sobie w ekwipunku zagubioną księgę (to nie oszustwo). Jako załącznik umieściłem program pozwalający właśnie poprawiać save z BG.
2. Na pewno ważny jest Pamiętnik Sarevoka (dowód jego przestępstw) i Zaproszenie na Koronację Sarevoka (aby dostać się do zamku). Zresztą jeśli przeczytasz dokładnie treść tych dwóch dokumentów zauważysz, iż na końcu jest napisane: "To wygląda na ważny dokument, lepiej go zatrzymaj". (Czy coś podobnego).
3. Czy chodzi Ci o czas w którym drużyna musi wyleczyć się z likantropizmu? Najprawdopodobniej Kaishas Gan zaraża nas podczas przedostatniej rozmowy, wtedy gdy ucieka z naszymi mapami do statku. I od tego czasu mamy dwa dni na powrót do Brody i na zgładzenie Mendasa. (Chyba, że się mylę. Wtedy mnie poprawcie).









Odpowiedz
Sadze ze zostawilem ta ksiege gdzies w wierzy durlaga ale glowy nie dam...zrobilem to przez przypadek....sam nie wiem co mnie natchnelo. Co do tych dokumentow to znajdujemy je w siedzibie zelaznego tronu podczas 1 wizyty we Wrotach tak?
Odpowiedz
Nie pierwszej. Będziesz tam musiał stoczyć walkę z Namoko, wtedy je zdobędziesz.
Co do wyspy to się raczej nie przejmuj, nigdy mi się noc nie wydarzyło, a na czas nie patrzyłem.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Jak nazywa się ta ksiazka po angielsku?
Odpowiedz
BOOK68 - Historia Tomu z Nethril - History of the Nether Scrolls









Odpowiedz
Co do problemu z likantropia - to jest to coś w po dobie jak z otruciem naszej postacie we wrotach baldura - mamy czas na wyleczenie się bo inaczej zginiemy, lecz osobiście uważam ze jest to element nie wpływający na rozgrywkę..... zatruty chodziłem w grze 45 dni i nic mi się nie stało z likantropia jest podobnie, tak wiec to tylko element fabularny śmiem twierdzić
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
Czy w tym programie Gatekeeper da się wgrać do ekwipunku antidotum Mareka i Lothandera? Bo ja spławiłem Lothandera i moja drużyna umiera po tygodniu, a nie wiem, jak to antidotum się nazywa...
Odpowiedz
Mr.Bronson: "...zatruty chodziłem w grze 45 dni i nic mi się nie stało z likantropia jest podobnie, tak wiec to tylko element fabularny śmiem twierdzić"

Oj, nie jest to tylko element fabularny. Kiedyś zamotałem się w zadaniach, zapomniałem, jak zdobyć antidotum i - będąc dość daleko od Wrót Baldura i do tego jedynie z sejwem zrobionym przed chwilą - zszedłem z tego świata . I nic nie mogłem na to poradzić . Tym samym radziłbym tegoż typu przypadki traktować poważnie, albo robić sejwy w nowych slotach i ich nie nadpisywać
Odpowiedz

Użytkownik kamiledi15 dnia sob, 19 sty 2008 - 12:30 napisał

Czy w tym programie Gatekeeper da się wgrać do ekwipunku antidotum Mareka i Lothandera? Bo ja spławiłem Lothandera i moja drużyna umiera po tygodniu, a nie wiem, jak to antidotum się nazywa...

[post="102621"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Tak da się (ale głowy nie dam) ale nie wiem jak się nazywa po angielsku bo ten program używałem dość dawno ale pamiętam że było antidotum Marka(tak sie nazywa?)Sprawdź w okienku Potion.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Księga prawdziwej wiedzy i inne pytania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...