[GII] [Pomoc] Czarna perła

Gdzie, jak i ile można zdobyć cennych czarnych pereł?
Zaraz czekaj...
Jedna jest bodajże koło najstarszej wieży xsardasa w GD(tej podtopionej), drugą można kupić w klasztorze Innosa bodajże i była gdzieś jeszcze jedna ale nie przypomnę sobie
www.maxpayne.boo.pl
Trzecia jest w jaskini u kretów w grupie Sylwestra uwaga na pełzacze.
Jedną pamiętam w Khorinis w górnym mieście na placu targowym od kupca można kupic albo chyba on ci ją da ale musisz zadanie dla niego zrobić. CHYBA ALE RACZEJ TAK.
Czarna perła była też w skrzyni po drodze do smoka w wieży, w miejscu gdzie była jaskinia goblinów pilnujących almanachu, mowa oczywiście o Gothic I.


To jest mowa o gothicu 2 a n9ie g1.Jedną perłę kupiłem od jakiegoś kolesia z klasztoru , drugą od kogoś z górnego miasta w khorinis i tyle ich miałem.

Użytkownik diego19 dnia Apr 5 2007, 08:51 AM napisał

To jest mowa o gothicu 2 a n9ie g1.

[post="57364"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie zrozumiałeś mnie. Perła jest w tamtym miejscu w Gothic II ale jaskinia goblinów była tam w Gothic I. Napisałem tak aby gracze znający jedynkę znaleźli to miejsce. W dwójce był tam chyba oddział orków.


Acha to sorry ale też mi sie wydaje że w jedynce była gdzieś ta perła
Jak idziesz przy palisadzie orków, po pewnym czasie widzisz most. Wybij orków strzegących groty(może być trudno), w skrzyni jest czarna perła.
Jeszcze 1 czarna perla chyba jest w dworze irdorath w jednym z pomieszczen przy mrocznym magu
[font="Arial"]in trance... hypnotize me[/font]

← Gothic
Wczytywanie...